زنگ خور بیشتر + فروش بالاتر

به احتمال زیاد شما در خصوص واژه ای به نام سئو اطلاعاتی داشته باشید. امروزه با پیشرفت تجارت الکترونیکی و روی کار آمدن کسب و کارهای آنلاین، اغلب کسب و کار ها به سمت ساخت سایت و گرفتن رتبه در آنها روی آوردند. یکی از کسب و کارهایی که ساخت سایت و سئو در آن ها بسیار اهمیت دارد، کسب و کارهایی در حوزه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی است. کسب و کار ها می توان فروش محصولات معماری و دکوراسیون داخلی خود بسیاری از محصولات آموزشی و دوره های جامع آموزش معماری،دوره های آموزشی نقشه کشی، دوره های آموزشی اتوکد و … به فروش برسانید. در این مقاله از وبسایت یاسئومی به بررسی کامل نحوه سئو وبسایت های معماری میپردازیم.

سئو سایت معماری

آنچه در این مقاله می خوانید:

سئو سایت معماری یعنی چه؟

سئو و بهینه سازی سایت معماری به طوری کلی به مجموع فعالیت هایی گفته می شود که در آن وبسایت به جهت بهتر دیده شدن و بهینه سازی بهتر برای موتور های جستجو و کسب جایگاه های ویژه آماده سازی می شود.

هدف از سئو سایت معماری

قطعا پشت هر وبسایت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی، یک هلدینگ یا شرکت معماری وجود دارد. این شرکت ها یا ارگان ها بیشتر به دلایل مختلفی اقدام به طراحی و ساخت سایت شخصی خود می کنند. حال اگر این سایت بتواند رتبه های ویژه ای داشته باشد می تواند بسیار سودآور باشد. هدف اصلی این وبسایت ها به طور جامع موارد زیر تقسیم می شود:

  • برندسازی و برندینگ مجموعه
  • افزایش ترافیک و بازدید سایت
  • ایجاد رتبه مناسب در جستجوی موتورهای جستجوگر
  • کمک به دیجیتال مارکتینگ در حوزه معماری
  • جذب مشتریان فعال و وفادار
  • افزایش درآمد
  • فروش خدمات و محصولات

سئو سایت معماری شامل چه بخش هایی است؟

ساختار اصولی اکثر وبسایت ها به جهت بهینه سازی و سئو دارای چارچوب یکسانی است و تنها در مراحل خاصی متفاوت است. سئو سایت از سه بخش اصلی تشکیل شده است.

1- سئو داخلی سایت معماری

یکی از بخش های بدنه اصلی هر سایتی، درون آن سایت است که در حوزه سئو به آن سئو داخلی یا On Page Seo می گویند. سئو داخلی سایت های معماری به مواردی چون تولید محتوا، تحقیق کلمات کلیدی، لینکسازی داخلی، تگ عناوین مناسب و به نحوی طراحی سایت که بسیار به دیده شدن بهتر شما در نظر کاربران و تجربه کاربری کمک می کند.

2- سئو خارجی off-page-seo معماری

انتخاب یک استراتژی سئو خارجی هدفمند برای یک سایت معماری بسیار مهم است و می تواند به رشد در بین رقبا بسیار کمک کند. شما می توانید با تدوین استراتژی سئو خارجی که بسیار محسوس و مناسب باشد، به رشد سایتتان کمک کنید. حال می تواند این استراتژی در قیمت وب ۲، پروفایل و … باشد یا هم به صورت خرید و ایجاد کمپین های بزرگ رپورتاژ آگهی باشد.

  بازاریابی اینترنتی چیست؟

3- سئو تکنیکال سایت معماری

سئو فنی یا سئو تکنیکال، بخشی از مهمترین فعالیت های سئو سایت است. این فعالیت موجب آن می شود که سایت شما در روند بهبود سایت شما از لحاظ فنی بالا برود.

به آسانی پروژه های سئو و ریزتسک های خود را مدیریت کنید

مراحل سئو وبسایت معماری

برای تدوین استراتژی سئو سایت دکوراسیون داخلی نیاز به یک پکیج کامل است که در ادامه هرکدام را معرفی می‌کنیم.

بررسی مخاطبان هدف وبسایت معماری

در این مرحله باید مخاطبان معماری مشخص شود و برای سوالاتی مانند مخاطبان چه کسانی هستند؟ چگونه جستجو می‌کنند و برای تعامل با خدمات چه سوالات و ابهاماتی دارند؟ پاسخی قطعی را پیدا کرد. این سؤالات به شناخت پرسونای کامل از مشتری و نیازهای وی کمک می‌کند و در فرایند تدوین استراتژی سئو می‌تواند تغییرات و اثرات جدی از خود به جا بگذارد.

تحقیق کلمه کلیدی مناسب در حوزه دکوراسیون داخلی ( مرتبط با فعالیت سایت)

در این بخش کیورد ریسرچ ماهیت کلمات، ارزش ذاتی برای سرمایه‌گذاری و نحوه طراحی محتوای سئو شده و کلمات سرچ شده کاربران با میزان سرچ آن ها مورد ارزیابی قرار میگیرد که شما می توانید بهترین بخش و کلمه مورد نظر خود را در شاخه خدمات پیدا کنید.

تحلیل رقبا سایت معماری

در این مرحله رقبای سایت معماری مورد ارزیابی و رصد قرار می‌گیرند و برای موارد مهمی مانند نحوه فعالیت رقبا، نقاط قوت و ضعفی که دارند و اقداماتی که انجام داده‌اند پاسخ مناسب پیدا می‌شود.

از سوی دیگر با استفاده از ابزارهایی مانند آنالیز رقبا مانند سمراش، سیملاروب وضعیت ترافیک و کلمات کلیدی ارزشمند رقبا را شناسایی و رصد می‌شوند. در این مرحله تصویری واضح از عملکرد فعلی رقبا و توان آن‌ها در رقابت شناسایی می‌شود.

تولید محتوا برای حوزه معماری

تولید محتوا از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین اقداماتی است که وبسایت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی باید برای محصولات، خدمات و فعالیت‌های خود انجام دهند، محتوا بر روی فروش، برندینگ و بازاریابی تأثیرگذار است. بسیار مهم است محتوای تولید شده، یونیک و متناسب با اصول سئو باشد تا سئو داخلی و خارجی به‌خوبی اجرا و پیاده‌سازی شوند.

  سئو سایت میوه فروشی

درج سایت در Google Maps (سئو محلی معماری)

با ساخت یک اکانت در گوگل می توانید آدرس شرکت معماری و برند خود را در Google Maps ثبت کنید و در قسمت اطلاعات و مشخصات کارخانه خود، آدرس تلفن تماس و سایت خود را بیاورید. این عامل سبب می شود تا کاربران بیشتری به صورت محلی وارد وبسایت شما شده و با شما تعامل کنند.

هزینه بهینه سازی سایت معماری چقدر است؟

هزینه سئو سایت معماری شما، متناسب با حجم کار، مدت فعالیت قبلی در فضای دیجیتال، میزان منابع مالی، زمان رسیدن به اهداف و … متفاوت است. با بررسی و تحلیل رقبا و شرایط جامع بیزینس می‌توان هزینه و قیمت سئو را برآورد و طی قرارداد نسب به اجرای آن اقدام کرد. طبیعتاً میزان تجربه متخصص سئو، کیفیت زیرساخت‌های فنی و ساختار منابع انسانی در قیمت نهایی تأثیرگذار است.
برای داشتن یک جلسه مشاوره سئو می توانید از طریق شماره های شرکت یا فرم های سایت با ما ارتباط بگیرید و بعد از جلسه و بررسی حجم کار سایت، اینکه یک سایت دارید یا نیاز هست از ۰ کار سایت و ساختن آن شروع شود و مولفه های مختلفی که در طی جلسه مشاوره رایگان سئو سایت در مورد آنها صحبت می کنیم یک پروپوزال پیشنهادی متناسب با نیاز خود دریافت خواهیم کرد.

خدمات 0 تا 100 سئو با شرکت تخصصی سئو یاسئومی - 09376996070

نمونه کارهای سئو سایت های معماری

شرکت یاسئومی ارائه دهنده خدمات سئو به صورت تخصصی، با داشتن نمونه کارهای زیادی در زمینه سئو سایت های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی تجربه کافی را افزایش فروش را دارا است. در صورت تمایل برای دیدن جزئیات نمونه کارها می تواند با شماره ۰۹۳۷۶۹۹۶۰۷۰ تماس بگیرید و یا از صفحه نمونه کارها تمامی نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید.

سوالات متداول درباره سئو وبسایت معماری

چرا سئو سایت معماری اهمیت بسیار بالایی دارد؟

روزانه بالغ بر میلیون ها کاربر در فضای دیجیتال در حال جستجو برای دسترسی به محصول یا خدمات ساختمانی یا معماری خود هستند. از همین رو داشتن یک وبسایت آن هم در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی می تواند به فروش خدمات بسیار کمک کند.

  سئو سایت بیمارستان

مهمترین مراحل سئو معماری چه مراحلی هستند؟

شناخت بازار هدف و تدوین استراتژی صفر برای شروع به کار، شناخت رقبا، ساخت صفحات اصلی به صورت اصولی، تدوین استراتژی های سئو داخلی و خارجی، سئو محلی معماری در گوگل مپ و …

بهترین شیوه‌های بهینه‌سازی عنوان و توضیحات متا صفحات برای سایت پزشکی چگونه است؟

نوشتن عنوان یا تایتل صفحات معماری به شدت می تواند در رتبه گرفتن سایت نقش داشته باشد. پیشنهاد میکنیم برای نوشتن و هماهنگ کردن هدینگ اول، عنوان، متا دیسکریپشن حتما از کلمه کلیدی اصلی و مفهوم اصلی کمک بگیرید و حتما به این موارد با جداکننده ها مفاهیم نزدیک تر را نیز اضافه کنید.

🎯 سئو سایت معماری انواع سایت های طراحی دکوراسیون داخلی، عمرانی، بازسازی
💎 هدف سئو معماری افزایش مشتریان، برندینگ، افزایش فروش
👤 نمونه کار سئو نمونه کارهای فارسی، انگلیسی، عربی و…
⏱ مشاوره خدمات دارای پشتیبانی رایگان مشاوره خدمات سئو

منابع:

آخرین مقالات یاسئومی

سئو سایت لوازم آرایشی و بهداشتی

سئو سایت لوازم آرایشی و بهداشتی به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه...

سئو سایت آرایشگاه زنانه

سئو سایت آرایشگاه زنانه به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه سازی...

سئو سایت آرایشگاه مردانه

سئو سایت آرایشگاه مردانه به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه سازی...

سئو سایت منبت کاری

سئو سایت منبت کاری به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه سازی سایت...

سئو سایت نجاری

سئو سایت نجاری به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه سازی سایت برای...

سئو سایت مخزن سازی

سئو سایت مخزن سازی به چه معناست؟ سئو به منظور بهینه سازی سایت...

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان سئو

+ 2 ساعت آنالیز و بررسی با یاسئومی