مشاوره سئو

مشاوره سئو یاسئومی می تواند با شناخت نیازمندی وبسایت شما در جهت بهبود تعداد کلیک و یا افت رتبه به شما کمک کند. برای داشتن یک جلسه مشاوره سئو می توانید با شماره های شرکت سئو یاسئومی تماس بگیرد. خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای. بررسی کامل سوالات شما و بررسی راه حل ها (آنالیز و ارائه راهکار عملی) در یک جلسه حضوری، آنلاین یا تلفنی مشاوره حرفه ای سئو (SEO)
مشاوره سئو
آنچه در این مقاله می خوانید:

1- کمک کند تا مشتری از گوگل بدست بیاریم.

یک مشاور حرفه ای سئو سایت شما را جهت دهی می کند تا با اقدامات شدنی به مشتری برسید. پتانسیل های سایت شما را ببیند و با تمرکز بر روی آنها بهترین خروجی ممکن را بگیرد + نقاط ضعف سایت را پیدا کند و تلاش در حهت رفع آنها از اولین اقدامات جلسات مشاوره سئو باشد.

2- خانه های دیجیتالی زیادی بسازد.

فکر کنید هر کلمه کلیدی یا مفهوم کلیدی ارزشمند یک خانه یا ملک در فضای دیجیتال است. روی گوگل هر رتبه یکی که بگیرید (رتبه یک در یک کیورد مهم و رقابتی) برای شما هر روز مشتریان جدیدی می آورد.

برای آشنایی با کسب و کار شما و همچنین آنالیز اولیه سئو سایت، یک جلسه مشاوره رایگان را با یاسئومی تحت عنوان خدمات سئو، تجربه کنید.

 1. ابتدا فرم درخواست در صفحه را پر کنید.
 2. کارشناسان یاسئومی سایت را آنالیز می کنند.
 3. یک جلسه مشاوره رایگان سئو خواهیم داشت.

3- زمان را از دست نمیدهید

یک مشاور سئو خوب با تجربه ای که دارد برای شما زمان میخرد و از اول برای شما چرخ را اختراع نمیکند. در تمامی کارهایی که لازم است برای شما انجام دهد، با بررسی شرایط و منابع موجود بهترین پیشنهادات را برای شما آماده می کند. اگر نیاز هست که در سئو خارجی هزینه ای شود بهترین نتیجه را می گیرد.

خدمات مشاوره بهینه سازی سایت

در سال ۱۴۰۱ سئو برای کسب و کار ها بسیار مهم شده است و در جریان مسیر آشنایی با دیجیتال مارکتینگ و استفاده از چنل های مختلف دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از بیزینس ها به دنبال شروع طراحی سایت و خدمات سئو هستند. بهترین مسیر برای رسیدن به نقطه امن استفاده از پلفتفرم یاسئومی است.

1- مشاوره آنلاین سئو

برای شروع جلسات آنلاین مشاوره سئو (SEO Consulting) باید آشنایی اولیه ای با شما، کسب و کار، محصول یا سرویس داشته باشیم. بررسی رقبا و آنالیز سایت ها می تواند دید بهتری نسبت به نیاز شما از سئو به ما منتقل کند.

2- مشاوره تلفنی سئو

مشاوره سئو تلفنی به صورت جلسات کوتاه و 15 دقیقه ای هست و هزینه هر جلسه مشاوره تلفنی سئو پانزده دقیقه 750 هزار تومان است.

مشاور حرفه ای سئو

قطعا مشاوره سئو به صورت حضوری بهتر خواهد بود ولی جلسات آنلاین هم به خوبی همه موارد مورد نیاز را دارد هستند و خروجی های مناسبی دارند. تیم یاسئومی با کار بر روی پروژه های انگلیس، آلمان، کانادا، آمریکا و کشورهای عربی و همچنین تجربه عمیق در وب فارسی می تواند برای زمینه هایی که مرتبط به لوکیشن تجربه سئو یاسئومی باشد بهترین نتیجه را بدست آورد.

موثرترین استراتژی مشاوره گرفتن در سئو

برای شما در یک جلسه مشاوره سئو، با شناخت و بررسی بعد از جلسه موثرترین استراتژی سئو برای کسب و کار شما را تدوین خواهیم کرد. قطعا در این مسیر سوالات و دیتاهای زیادی از شما خواهیم گرفت. ایجاد یک مسیر مشخص و هدفمند برای رسیدن به اهداف بازاریابی شما، هدف اصلی تیم یاسئومی خواهد شد.

1- مشاوره سئو به صورت دائمی

تیم یاسئومی خود را موظف می داند تا گام به گام شما را در مسیر تحقق اهداف تجارتیان یاری کند. براورده کردن نیاز انواع کسب و کار ها به مشاوره سئو  بخش جدایی ناپذیر یک برند تجاریست. پکیج مشاوره دائمی ما برای تک تک قسمت های سئو می باشد که برای شما هر کدام را جداگانه شرح می دهیم.

2- مشاوره حول محور سئو داخلی

سئو داخلی نیاز به دانش و توانایی فنی خاصی دارد که کارفرما توانایی انجام آن را تا حدودی دارد. با دریافت مشاوره در بخش سئو داخلی می توانید تا حدودی سئو را پیاده سازی کنید. البته که اگر این کار به دست متخصص سپرده شود، بهتر است.

3- مشاوره حول محور سئو خارجی

سئو خارجی بخش مهم پروسه سئو  می باشد و مهمترین بخش آن لینمک سازی خارجیست. لینک سازی خارجی اگر به درستی انجام نشود باعث ایجاد خسارت های بلند مدت و کوتاه مدت خواهد شد. ما کنار شماییم تا  بهترین بازخورد را با مشاوره سئو یاسئومی داشته باشید.

4- مشاوره حول محور سئو فنی

از سئو فنی و تکنیکال می توان به عنوان پیچیده ترین بخش سئو یاد کرد. ابزارهایی مانند اسکریمینگ فراگ، جی تی متریکس، پیج اسپید گوگل و… در این رابطه به ما کمک می کنند. استفاده از این ابزار ها نیاز به تخصص ویژه دارد. با انجام مشاوره سئو به صورت دائمی وبسایت شما با این ابزار ها تحلیل می شود.

هزینه ها چگونه در جلسه مشاوره سئو محاسبه می شود؟

با توجه به نیاز شما و تحلیل بازاری که در آن فعالیت می کنید مشاوره انجام می شود. چون اینکار به صورت کاملا تخصصی و متناسب با کسب و کار شما صورت خواهد گرفت، پس قیمت مشاوره سئو را نمیتوان به صورت دقیق بیان کرد اما این مژدگانی را به شما می دهیم که با پر کردن فرم ابتدای صفحه می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان سئو بهره مند شوید.

آیا در جلسه مشاوره سئو آنالیز رقبا هم انجام می شود؟

قطعا! تحلیل رقبا یکی از مهمترین بخش های سئو می باشد. بدون در نظر گرفتن رقبا و استراتژی سئو آنان و میزان رقابت شما با رقبا باعث انجام سئو در اغلب موارد بدون نتیجه بماند یا نتایج قابل قبولی را برای شما به ارمغان نیاورد.

پکیج مشاوره سئو صفر تا صد سایت

در جلسات مشاوره سئو، صفر تا صد سایت شما بررسی می شود. از نوع پسوند دامنه، دامنه اصلی، هاست موردنیاز، تا معرفی سایت های مناسب جهت رپورتاژ آگهی و … پکیج مشاوره سئو یاسئومی از بهترین و به روز ترین اطلاعات بازاریابی استفاده می کند و بالاترین منابع را در اختیار شما قرار می دهد.

وظیفه تیم یاسئومی در جلسه مشاوره سئو

تیم یاسئومی وظیفه خود میداند تا از تمام  ظرفیت خود استفاده کند و همه داده های موجود را بررسی کند تا شما را مطابق با بازار سوق دهد و بهترین راهنمایی و مشاوره سئو را برای شما انجام دهد. علاوه بر شرح شغلی که در یاسئومی برای مشاوران سئو مشخص شده است، مشاور سئو وظایف و مسئولیت های دیگری نیز دارد.

 • شناخت محصول یا سرویس
 • درک هدف بازاریابی
 • آنالیز و بررسی سایت و رقبا
 • مستندسازی
 • تدوین استراتژی
 • نظارت بر اجرای سئو
 • برای رفتار کاربر
 • تلاش برای فروش
 • آپدیت بودن دانش و اطلاعات
 • و…
آخرین مقالات یاسئومی
What is internet marketing

بازاریابی اینترنتی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه روز افزون استفاده از اینترنت...
How to register a biography in Google

ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟

برای این‌که بدانید ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟ ابتدا باید...
How to increase the SEO of your site (pure strategies)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ (استراتژی ‌های ناب)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ هر روزه میلیاردها نفر در سراسر...
How to order a custom WordPress plugin design

سفارش طراحی افزونه اختصاصی وردپرسی چگونه است؟

با سفارش طراحی سایت وردپرسی می‌توانید سایتتان را در موتورهای...
The effect of ad reporting in increasing the site's rank

تاثیر رپورتاژ آگهی در افزایش رتبه سایت

امروزه تبلیغات بویژه در بستر اینترنت و دیجیتال، رکن اصلی دیده...
What is click rate (The secret of success in increasing CTR)

نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)

نرخ کلیک چیست؟ نرخ کلیک یا CTR (Click-Through Rate) به میزان...

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =