پشتیبانی سئو – هزینه پشتیبانی سایت

سئو و بهینه سازی جهت افزایش دیده شدن و رشد کسب و کار انجام می‌شود. با افزایش تعداد مخاطبین هدف و کاربران، کسب و کار شما نیز رونق می‌گیرد. اما افزایش بازدید یا نرخ تبدیل، انتهای ماجرا نیست. اگر با تاسیس سایت قصد ارتقا کسب و کار خود را کرده‌اید، نباید پس از رسیدن به چنین اهدافی، دست از تلاش بردارید؛ چرا که یکی از مهم‌ترین چالش‌های کسب و کارهای بزرگ، پشتیبانی و نگهداری از پلتفرم است. در صورتی که پلتفرم شما دچار صدمه و خرابی شود، احتمال از دست رفتن کاربران و حتی اعتبار، دور از انتظار نیست.
آنچه در این مقاله می خوانید:

پشتیبانی سئو چیست؟ پشتیبان سئو همیشه با هدف نگهداری رتبه ها در گوگل تلاش می کند تا تمامی کارهای لازم را انجام داده و درخواست ها و نیازهای کارفرما را نیز اجرایی کند.

انواع پشتیبانی

سایت‌ها به طور کلی به سه نوع پشتیبان نیاز دارند. پشتیبانی‌ها در سه نوع فنی، سئو و محتوایی انجام می‌شود. البته کارفرما می‌تواند هر سه نوع این پشتیبانی را سفارش داده و از خدمات پشتیبانی سئو سایت کامل استفاده کند.

پشتیبانی فنی به چه صورت است؟

پشتیبانی فنی به مشکلات تکنیکال سایت رسیدگی می‌کند. در این نوع از پشتیبانی، تمامی مشکلات فنی و امنیتی سایت بررسی می‌شوند. پشتیبان وظیفه دارد تا تمامی خطاهای امنیتی سایت را رفع کرده و بروزرسانی‌های فنی آن را برعهده بگیرد. برای این که سایت‌تان دچار مشکلات فنی نشود، می‌توانید از پشتیبانی فنی استفاده کنید. در صورتی که بخش‌های فنی سایت دچار مشکل شود، کاربران زیادی را از دست خواهید داد. این اتفاق بر روی سئو سایت نیز تاثیرگذار بوده و رنکینگ شما را ضعیف‌تر می‌کند.

پشتیبانی محتوایی به چه صورت است؟

هر سایتی نیاز به انتشار محتوا یا محصول دارد. افرادی که وظیفه تولید، انتشار و بروزرسانی محتوا را بر عهده دارند، پشتیبان محتوای سایت نام می‌گیرند. این افراد به طور کامل با روند کاری و استراتژی انتشار محتوا آشنا بوده و این بخش از سایت را مدیریت می‌کنند. از طرف دیگر، پشتیبان محتوایی باید به برخی اصول سئو آشنا باشد تا بتواند به بهترین شکل لینک‌های داخلی را درون محتوا پخش کند. در حالت‌های کلی، به پشتیبان محتوایی، پشتیبانی مدیریتی نیز گفته می‌شود. این افراد به نظرات و بازخوردهای مخاطبین نیز رسیدگی می‌کنند.

پشتیبانی سئو به چه صورت است؟

سئو یک پروسه زمان‌بر و همیشگی است. سئو و بهینه سازی سایت هیچ وقت تمام نمی‌شود و برای این که توجه موتور جستجوی گوگل و کاربران را جلب کنید، مجبور هستید که دائما سایت خود را مورد بررسی قرار دهید. با بررسی‌هایی که انجام می‌دهید، باید سرعت سایت، بهینه بودن بخش‌های مختلف و آپتایم سایت را تحت پوشش قرار دهید. با پیشرفت کسب و کار و افزایش تعداد صفحات سایت، یا کاربران، امکان بروز مشکلات همیشه وجود دارد. در نظر داشته باشید که پشتیبانی سئو باید به طور کامل با دیگر بخش‌ها و پشتیبانی‌ها در حال همکاری باشد تا سایت بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد.

چه زمانی سایت به مشکل بر می‌خورد؟

به وجود آمدن مشکل در دنیای مجازی و سایت، دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد و بهتر است برای از دست ندادن کاربران و رنک خود در گوگل، همواره در پی رفع این مشکلات باشید. احتمال دارد در معماری سایت شما، در ادامه روند کاری مشکل پیش آید. رفع کردن چنین مشکلاتی باید به سرعت و توسط یک تیم متخصص انجام بگیرد. آپدیت‌های گوگل، دیگر مشکلی است که می‌تواند سایت شما را دچار تغییر کند. آپدیت‌های هسته و مهم گوگل، تاثیر زیادی در رتبه بندی سایت دارد. با استفاده از پشتیبانی یاسئومی می‌تواند در برابر نوسانات و کاهش رتبه آپدیت‌ها و الگوریتم‌های جدید گوگل مقاومت کنید.

خطراتی که در صورت نبود پشتیبانی شما را تهدید می‌کند

تمامی خطراتی که می‌تواند سایت شما را تهدید کند، منجر به از دست رفتن سرمایه شما خواهند شد. بهتر است با استفاده از خدمات سئو سایت تیم یاسئومی، از چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید.

از دست دادن رتبه و رنکینگ در موتورهای جستجو

گوگل همواره سعی در افزایش رضایت کاربران خود دارد. نتایجی که در گوگل پدیدار می‌شوند، همیشه در حال نوسان هستند و احتمال تغییر نتایج در هر لحظه دور از انتظار نیست. برای این که از شر چنین اتفاقاتی در امان باشید، باید به طور مستمر سایت خود را بررسی کرده و معماری آن را بهبود ببخشید. آپدیت‌های مختلف گوگل می‌توانند برای هر بخشی از سایت مهم باشند. در چنین مواقعی، بهتر است با بررسی دقیق الگوریتم‌ها و آپدیت‌ها، هدف آنها را پیدا کرده و سایت خود را برای بهبود رتبه، بهینه سازی کنید.

هک شدن

در دنیای مجازی، امنیت یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها است. کسب و کارهای موفق و بزرگ نیز همیشه با این مورد دست و پنجه نرم می‌کنند. هر چه کسب و کار شما معروف‌تر شود، بیشتر در معرض حملات افراد هکر و مخرب قرار می‌گیرد. در صورتی که پلتفرم شما هک شود، تمامی اطلاعات شما در معرض خطر قرار می‌گیرد. برای جلوگیری از چنین اتفاق خطرناکی، بهتر است از خدمات پشتیبانی سئو سایت یاسئومی استفاده کنید تا سایت شما به طور کامل بررسی شده و تمامی نقاط ضعف آن را رفع گردد.

بروز ایرادات جدید با ایجاد تغییرات در سایت

کسب و کار و سایت شما، هیچ‌وقت مانند قبل نخواهد ماند و برای پیشرفت کسب و کارتان مجبورید که همواره در حال بروزرسانی پلتفرم خود باشید. برزورسانی‌های بزرگ و ایجاد تغییرات شدید می‌تواند ظاهر و سئو سایت شما را تهدید کند. بهتر است تمامی تغییرات و بروزرسانی‌ها با هماهنگی یک تیم حرفه‌ای و فنی انجام گیرد تا از بروز هرگونه خطا و ایرادی جلوگیری شود.

پشتیبانی شامل چه اقداماتی است؟

همان‌طور که مشاهده کردید، پشتیبانی می‌تواند برای بخش‌های مختلف و با اهداف متعددی به کار گرفته شود. استفاده از آموزش پشتیبانی سئو سایت، برای موفقیت لازم است و در ادامه به مواردی می‌پردازیم که در صورت استفاده از خدمات پشتیبانی سئو سایت دریافت خواهید کرد.

بروزرسانی سیستم

اکثر سایت‌های جدید با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس اجرا می‌شوند. این سیستم معروف نیز برای رفع ایرادات و ارائه قابلیت‌های جدید، هر چند ماه یک بار، آپدیتی جدید منتشر می‌کند. در سایت‌های بزرگ و کسب و کارهای مهم، بروزرسانی سایت یکی از حساس‌ترین بخش‌ها است. برای بروزرسانی صحیح و جلوگیری از بروز ایرادات احتمالی، تمامی مراحل بروزرسانی، توسط تیم پشتیبانی انجام می‌شود.

رفع مشکلات امنیتی و فنی

بروز ایرادات امنیتی و فنی یکی از احتمالاتی است که می‌تواند سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد. این ایرادات می‌توانند دلایل مختلفی داشته باشند و در اکثر مواقع نمی‌توان آنها را پیش بینی کرد. بررسی‌های مربوط با کیفیت و نحوه عملکرد سرور یا هاست، بررسی آپتایم سایت و تجزیه دلایل از دسترس خارج شدن سایت در کنار رفع مشکلات امنیتی و افزایش امنیت سایت، از خدماتی است که در پلن پشتیبانی باید به آن توجه کرد.

پشتیبان‌گیری از سایت

متوجه شدید که خطرهای مختلفی سایت را تهدید می‌کند و در بعضی مواقع چنین خطر هایی می‌توانند باعث از دست رفتن اطلاعات شما شوند. در صورتی که اطلاعات شما پاک شود، تمام هزینه‌های شما هدر شده و سرمایه زیادی را از دست خواهید داد. بکاپ یا پشتیبان گیری از هوشمندانه‌ترین عملکردها برای مقابله با چنین خطرهایی است.

ایجاد تغییرات در بخش‌های مختلف

برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، باید همواره تغییرات زیادی در ظاهر و باطن سایت خود ایجاد کنید. برای این که تغییرات ایجاد شده کمترین خطر را برای پلتفرم شما ایجاد کنند، بهتر است این تغییرات توسط تیمی با تجربه و حرفه‌ای انجام بگیرد.

انتشار محتوا

تولید محتوا از اصلی‌ترین پایه‌های رتبه گرفتن در موتور جستجوی گوگل است. محتوایی که برای کاربر تهیه شده و با اصول سئو هماهنگ باشد، می‌تواند باعث افزایش کاربر و نرخ تبدیل شود. در صورتی که از خدمات تولید محتوا استفاده نکنید، انتشار منظم و صحیح محتوا را نیز باید مد نظر بگیرید. علاوه بر تولید محتوای اصولی، انتشار آن نیز قواعدی دارد که با پشتیبانی قدرتمند یاسئومی می‌توانید برنامه انتشار محتوا موفقی برای خود تهیه کنید.

مشاوره سئو

در اکثر مواقع، اتفاقاتی برای سایت در حال رقم خوردن است که نیاز به بررسی فنی و دقیق دارد. انجام بررسی و تحلیل چنین اتفاقاتی، بدون دانش کامل از سئو، امکان پذیر نیست. مشاوره سئو علاوه بر این مورد، می‌تواند قبل از انجام تغییرات و ایجاد استراتژی‌های مختلف نیز انجام بگیرد. استفاده از مشاوره سئو یکی از هوشمندانه‌ترین کارها برای رشد کسب و کار است. این کار به اشکال مختلفی انجام می‌شود، به طور مثال رفع ایرادات تکنیکال سایت یکی از مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی سئو سایت است.

انتقال سایت

اکثر کسب و کارهای بزرگ در هنگام توسعه کسب و کار، به قالب‌ها یا سیستم‌های مدیریت محتوای اختصاصی یا جدید نیاز پیدا می‌کنند. انتقال سیستم قبلی به یک سیستم جدید، پرخطر و چالش برانگیز است. در چنین مواقعی، تیم‌های حرفه‌ای و بزرگ به عنوان مشاور و پشتیبان، فرایند انتقال را به نحوی برنامه ریزی می‌کنند که سایت دچار مشکل نشود. تیم یاسئومی نیز می‌تواند پشتیبانی انتقال سایت شما را برعهده بگیرد و تمامی مراحل منتقل کردن را بدون هیچ ایرادی انجام دهد.

مشاوره مدیریت سایت

نمی‌توان یک نوع قالب، سیستم مدیریت محتوا و افزونه‌ای را برای تمامی سایت‌ها استفاده کرد. برای این که عملکرد سایت شما بهبود پیدا کند، باید بهترین قالب، سیستم مدیریت محتوا و افزونه‌ها را انتخاب کنید. انتخاب بهترین‌ها تنها کار افرادی است که به اکثر این موارد آشنا باشند. تیم یاسئومی با تجربه چند ساله در زمینه مدیریت سایت و کار کردن با قالب‌ها و افزونه‌های مختلف، می‌تواند بهترین سیستم را برای شما انتخاب کند.

آموزش کار کردن با سایت

برای افرادی که به تازگی صاحب سایت شده‌اند، آشنایی با بخش‌های مختلف و نحوه کار کردن با آن چالش برانگیز است. یکی از خدمات پشتیبانی که می‌تواند به چنین افرادی کمک کند، آموزش کار کردن با سایت است. در این نوع پشتیبانی، به کاربران، کار کردن با پنل سایت، مدیریت بخش‌های مختلف، نحوه انتشار محتوا و رسیدگی به دیگر امور آموزش داده می‌شود. در صورتی که مدیریت و کار کردن با سایت را بلد نیستید، بهتر است از خدمات سئو سایت یاسئومی استفاده کنید.

انتشار محتوا در خدمات پشتیبانی چگونه است؟

انتشار محتوای سایت به استراتژی سئو بستگی دارد. علاوه بر این، موضوع سایت و رسانه نیز در نرخ انتشار محتوا تاثیر گذار است. به طور مثال سایت‌های مجله‌ای و خبری به انتشار محتوای روزانه و ساعتی نیاز دارند. در صورتی که برای اکثر سایت‌ها، می‌توانید محتواها را در بازه زمانی چند روزه و هفتگی منتشر کنید.

پشتیبانی سئو سایت یاسئومی چگونه عمل می‌کند؟

تیم حرفه‌ای و باتجربه یاسئومی با رسیدگی به تمامی نیازها و امور ذکر شده، امنیت و بهینه بودن سایت شما را بررسی خواهد کرد. علاوه بر این، نیاز است تا سلامت و نحوه عملکرد سایت شما همواره در حال بررسی باشد. یاسئومی برای افزایش دقت و بهبود عملکرد، پشتیبانی شما را توسط تیمی حرفه‌ای و به همراه ابزارهای تخصصی و عمومی انجام خواهد داد. با استفاده از ابزارهای سئو و تجزیه و تحلیل سایت، پلتفرم شما بهترین عملکرد را در طولانی مدت خواهد داشت.

سوالات متداول پشتیبانی سئو

آیا سایت نیاز به پشتیبانی دارد؟

هر سایت و پلتفرمی برای حفظ عملکرد خوب و یا دستیابی به روند موفقیت، نیاز به یک پشتیبانی حرفه‌ای و باتجربه دارد.

در پشتیبانی سئو چه خدماتی ارائه می‌شود؟

در صورتی که یک تیم حرفه‌ای وظیفه پشتیبانی سئو سایت شما را برعهده بگیرد، باید تمامی فاکتورهای سئو سایت شما را به صورت کامل و 24 ساعته تحت نظر بگیرند. با پشتیبانی سئو، احتمال از دست دادن رتبه به صفر رسیده و افزایش رتبه برای شما اتفاق می‌افتد.

در صورت استفاده نکردن از پشتیبانی چه اتفاقی می‌افتد؟

در صورتی که سایت شما از یک پشتیبانی حرفه‌ای و مجرب استفاده نکند، خطراتی مانند هک شدن، از دست دادن رتبه در الگوریتم‌ها و آپدیت‌های جدید گوگل، بروز مشکلات فنی، بروز خطا در پی ایجاد تغییرات جدید، سایت شما را تهدید می‌کنند.

هزینه پشتیبانی چقدر است؟

خدمات پشتیبانی شامل موارد مختلفی است و بسته به نوع خدمات و بازه‌های زمانی انجام پشتیبانی، هزینه پشتیبانی متفاوت خواهد بود. هنگامی که به پشتیبان سایت نیاز پیدا می‌کنید، بهتر است خدماتی که انتظار دریافت آنها را دارید را به پشتیبان اعلام کرده و سپس قیمت خدمات ارائه شده را بخواهید.

چند نوع پشتیبانی وجود دارد؟

در حالت کلی سه نوع پشتیبانی فنی، محتوایی و سئو وجود دارد. پشتیبان فنی به مشکلات تکنیکال و موارد امنیتی رسیدگی می‌کند. پشتیبان محتوا نیز وظایف مدیریت بخش محتوایی سایت را برعهده دارد. پشتیبانی سئو نیز باید تمامی موارد مربوط به سئو سایت را مدیریت کند.

اطلاعات تکمیلی پشتیبانی سایت
انواع فنی و تکنیکال، سئو و محتوایی
اقدامات لازم مشاوره سئو، انتشار محتوا، مدیریت محتوا، آنالیز سئو سایت و …
مزایا جلوگیری از هک، افزایش رتبه، رفع مشکلات و ایرادات سایت
بهترین ارائه دهنده شرکت یاسئومی با بیش از 100 نمونه کار موفق
آخرین مقالات یاسئومی
What is internet marketing

بازاریابی اینترنتی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه روز افزون استفاده از اینترنت...
How to register a biography in Google

ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟

برای این‌که بدانید ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟ ابتدا باید...
How to increase the SEO of your site (pure strategies)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ (استراتژی ‌های ناب)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ هر روزه میلیاردها نفر در سراسر...
How to order a custom WordPress plugin design

سفارش طراحی افزونه اختصاصی وردپرسی چگونه است؟

با سفارش طراحی سایت وردپرسی می‌توانید سایتتان را در موتورهای...
The effect of ad reporting in increasing the site's rank

تاثیر رپورتاژ آگهی در افزایش رتبه سایت

امروزه تبلیغات بویژه در بستر اینترنت و دیجیتال، رکن اصلی دیده...
What is click rate (The secret of success in increasing CTR)

نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)

نرخ کلیک چیست؟ نرخ کلیک یا CTR (Click-Through Rate) به میزان...

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =