کار با شیت آن پیج

آنچه در این مقاله می خوانید:

برای بهینه سازی مقالات قدیمی و به روز رسانی آنها یک شیت به نام آن پیج در نظر گرفته ایم. شیت On-Page برای مدیریت بهتر لینک ها و دیدن خروجی کلی کارهای به روز رسانی ایجاد شده است.

در ستون اول لینک هایی که قرار است آپدیت شود، لیست شده است. بعد از آن هر ستون مربوط به یک جنس تسک یا یک فضای مهم در صفحه است. برای آشنایی کامل با مهم ترین فضاهای صفحه برای سئو داخلی، یک مقاله کامل تولید شده است و پیشنهاد میکنیم حتما آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

در ادامه به صورت لیست وار ستون ها را آورده ایم و نکات مهم برای آموزش شیت سئو داخلی را کم کم در همین مقاله به روز رسانی میکنیم.

  • عنوان و دیس
  • لینک داخلی
  • محتوا مقدمه و نتیجه گیری
  • خوانایی
  • ساختار هدینگ
  • عکس

دقت کنید هر تسک می تواند توسط یک نفر یا همه تسک ها برای یک مقاله توسط یک نفر انجام شود. همه افراد تیم باید سئو داخلی یک صفحه را به صورت کامل یاد داشته باشند و بتوانند تمامی تسک های سئو داخلی را به بهترین شکل انجام دهند.

هر کسی که تسک مربوط را برای هر لینک انجام داد، در سلول روبروی لینک تاریخ انجام را وارد می کند. بعد از پر شدن تمامی تاریخ ها توسط افراد تیم سئو، آنالایز تمامی تسک ها را بررسی کرده و با سبز شدن سلول کار تسک-لینک نهایی است.

مهم ترین نکته برای هر مقاله زمان آپدیت شدن تاریخ مقاله است.

زمان آپدیت مقاله یا لینک کی است؟ هر کسی که در تسک های یک لینک، آخرین نفر برای پر کردن تاریخ تسک خود است، باید تاریخ را هم به روز رسانی کند. به عنوان مثال در سلول های روبروی یک لینک (هر لینک یک ردیف دارد) همه ستون های تسک تاریخ خورده است به جز ستون لینک داخلی، سئوکاری که تسک آخر یعنی همین لینک داخلی را در این مقاله یا صفحه قرار است انجام دهد، بعد از انجام دادن تسک لینک های داخلی باید تاریخ مقاله را هم به روز کند.

خدمات سئو سایت یاسئومی

با ساختار کاری یاسئومی همه مواردی که برای توسعه یک مسیر کاری در جهت بهتر شدن فرآیند های سئو داریم، روز به روز آپدیت می شود. تلاش ما این است که با خریدن زمان و بهبود فرآیند ها، در کار بهینه سازی سایت روش های مدیریت کارهای سایت را نیز بهینه سازی کنیم.

برای آشنایی با هر کدام از خدمات سئو سایت یاسئومی می تواند به صفحه اصلی بروید. در صورت داشتن سوال در مورد هر کدام از ریز سرویس ها با شماره های شرکت تماس بگیرید یا در واتساپ برای ما پیام بگذارید.

آخرین مقالات یاسئومی
What is internet marketing

بازاریابی اینترنتی چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه روز افزون استفاده از اینترنت...
How to register a biography in Google

ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟

برای این‌که بدانید ثبت بیوگرافی در گوگل چگونه است؟ ابتدا باید...
How to increase the SEO of your site (pure strategies)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ (استراتژی ‌های ناب)

چگونه سئو سایت خود را بالا ببریم؟ هر روزه میلیاردها نفر در سراسر...
How to order a custom WordPress plugin design

سفارش طراحی افزونه اختصاصی وردپرسی چگونه است؟

با سفارش طراحی سایت وردپرسی می‌توانید سایتتان را در موتورهای...
The effect of ad reporting in increasing the site's rank

تاثیر رپورتاژ آگهی در افزایش رتبه سایت

امروزه تبلیغات بویژه در بستر اینترنت و دیجیتال، رکن اصلی دیده...
What is click rate (The secret of success in increasing CTR)

نرخ کلیک چیست؟ (راز موفقیت در افزایش CTR)

نرخ کلیک چیست؟ نرخ کلیک یا CTR (Click-Through Rate) به میزان...

ارسال دیدگاه