زنگ خور بیشتر + فروش بالاتر

شرکت تخصصی سئو یاسئومی

درباره یاسئومی (تیم متخصص سئو)

داشتن یک تیم حضوری و حرفه ای که برای شما نتیجه بگیرد ارزشمند است. ساختن این تیم سخت است و زمان + هزینه لازم دارد. نگهداری تیم و توسعه آن، سخت تر است. اگر می خواهید روی سئو سایت خودتون سرمایه گذاری کنید و میخواهید حتما یک تیم حضوری داشته باشید، شرکت یاسئومی جز مشاوره نمیتواند رسیدن به رتبه های یک را برای شما تضمین کند. کارخانه ها، صنایع، شرکت ها، کلینیک ها و … اگر میخواهید یک تیم متخصص سئو کار سایت وردپرسی و بهینه سازی آن را برای شما انجام دهد، با شماره های شرکت ما تماس بگیرید. سال ها زمان ما برای سئو کردن سایت های مختلفی صرف شده است و حالا شما با چند ماه می توانید به صفحه اول برسید اگر از تجربه اجرایی ما استفاده کنید. اگر لازم هست از هزینه های سئو مطلع شوید و یا اینکه پلن های همکاری ما را ببینید به صفحه اصلی سایت یاسئومی بروید. اگر نیاز داشتید تا در مورد کار شما صحبت کنیم می توانید با شماره مدیر توسعه پلتفرم یاسئومی (09376996070) تماس بگیرید.

کانکس بارون
آریا پانل
باهمانه
دکتر قمری
ترازنت
دلتا کالج
ایران ایمیز

مشتریان ما در مورد یاسئومی چه میگویند؟

نظر مشتریان درباره نحوه همکاری و تعامل با تیم یاسئومی و همچنین نتیجه اعتماد آنها به ما برای رسیدن به صفحه اول گوگل و رتبه یک.

مسیر ما

ما در ابتدا یک تیم کوچک سئو بودیم که به صورت فریلنسری مشاوره سئو و اجرای پروژه های سئو را داشتیم. کم کم با بیشتر شناخته شدن و همکاری مستقیم با شاهراه دیجیتال به یک تیم قوی تر تبدیل شدیم و با گرفتن یک دفتر کار در مشهد به صورت حضوری تیم خود را توسعه دادیم. حالا یک تیم قوی در زمینه های مختلف رسیدن به رتبه یک گوگل هستیم. تیم کامل که همه تخصص های لازم را داریم.

حالا بعد از داشتن پروژه های مختلف و رسیدن به ثبات در تیم و کارفرما به دنبال توسعه بازار بودیم. برای توسعه بازار نگهداشت مشتری و تیم به شدت مهم است. ما یک پلتفرم تخصصی سئو نوشتیم از 0 و با کد اختصاصی که حالا تمامی ریزتسک های ما دراین سیستم در حال انجام هست.

هدف ما توسعه پلفترم سئو هست که بتوانیم بهینه تر سرویس سئو خود را ارائه دهیم. تلاش ما در ایجاد یک فرهنگ کاری جدید برای کارهای سئو و سایت است. تلاش میکنیم تا یک ابزار ارزشمند به دنیای وب ایران تقدیم کنیم.

مشاوره رایگان سئو

+ 2 ساعت آنالیز و بررسی با یاسئومی