سئو

مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو سایت حرفه ای. بررسی کامل سوالات شما و بررسی راه حل ها در یک جلسه حضوری، آنلاین یا تلفنی مشاوره حرفه ای سئو (SEO)

مشاوره رایگان سئو چه شرایطی دارد؟

برای آشنایی با کسب و کار شما و همچنین آنالیز اولیه سئو سایت، یک جلسه مشاوره رایگان را با یاسئومی تجربه کنید.

 1. ابتدا فرم درخواست در صفحه را پر کنید.
 2. کارشناسان یاسئومی سایت را آنالیز می کنند.
 3. یک جلسه مشاوره رایگان سئو خواهیم داشت.

مشاوره سئو و دیجیتال مارکتینگ

در سال 1401 سئو برای کسب و کار ها بسیار مهم شده است و در جریان مسیر آشنایی با دیجیتال مارکتینگ و استفاده از چنل های مختلف دیجیتال مارکتینگ، بسیاری از بیزینس ها به دنبال شروع طراحی سایت و سئو هستند. بهترین مسیر برای رسیدن به نقطه امن استفاده از پلفتفرم یاسئومی است.

مشاوره سئو

سئو به چه معناست؟

در دسته بندی سئو و مقالات مرتبط به آموزش های سئو به صورت کامل مسیر کاری یاسئومی را شرح داده ایم. اینجا یک تعریف کوتاه برای آشنایی سریع مدیران فروش و مدیران کسب و کار میاوریم. سئو انجام کارهایی برای گرفتن مشتری از گوگل.

معنای اصلی سئو چیست؟

خدمات مشاوره سئو سایت

برای شروع جلسات مشاوره سئو (SEO Consulting) باید آشنایی اولیه ای با شما، کسب و کار، محصول یا سرویس داشته باشیم. بررسی رقبا و آنالیز سایت ها می تواند دید بهتری نسبت به نیاز شما از سئو به ما منتقل کند.

خدمات آنلاین مشاوره سئو

وظایف تیم حرفه ای مشاور سئو

علاوه بر شرح شغلی که در یاسئومی برای مشاوران سئو مشخص شده است، مشاور سئو وظایف و مسئولیت های دیگری نیز دارد.

 • شناخت محصول یا سرویس
 • درک هدف بازاریابی
 • آنالیز و بررسی سایت و رقبا
 • مستندسازی
 • تدوین استراتژی
 • نظارت بر اجرای سئو
 • تمرکز برای رفتار کاربر
 • تلاش برای فروش
 • آپدیت بودن دانش و اطلاعات
 • و…
وظایف یک تیم ماهر مشاور سئو سایت

موثرترین استراتژی سئو

برای شما در یک جلسه مشاوره سئو، با شناخت و بررسی بعد از جلسه موثرترین استراتژی سئو برای کسب و کار شما را تدوین خواهیم کرد. قطعا در این مسیر سوالات و دیتاهای زیادی از شما خواهیم گرفت. ایجاد یک مسیر مشخص و هدفمند برای رسیدن به اهداف بازاریابی شما، هدف اصلی تیم یاسئومی خواهد شد.

موثرترین استراتژی سئویی که یک مشاور حرفه ای سئو بکار می گیرد

لوکیشن های مشاوره سئو

قطعا مشاوره سئو به صورت حضوری بهتر خواهد بود ولی جلسات آنلاین هم به خوبی همه موارد مورد نیاز را دارد هستند و خروجی های مناسبی دارند. تیم یاسئومی با کار بر روی پروژه های انگلیس، آلمان، کانادا، آمریکا و کشورهای عربی و همچنین تجربه عمیق در وب فارسی می تواند برای زمینه هایی که مرتبط به لوکیشن تجربه سئو یاسئومی باشد بهترین نتیجه را بدست آورد.

مشاوره سئو تلفنی و آنلاین در هر جایی که باشید

هزینه شروع سئو چقدر است؟

هزینه شروع بررسی و آنالیز سایت با یک جلسه مشاوره سئو رایگان شروع می شود، از جلسات بعدی هزینه هر جلسه مشاوره سئو دریافت می شود.

شروع کردن سئو سایت با مشاور سئو چقدر هزینه دارد؟

مشاوره دائمی سئو

برای کسب و کارهایی که به صورت همیشگی نیاز به حضور مشاور سئو دارند، جلسات مشخصی در ماه داریم و خروجی هر جلسه مکتوب می شود و در شیت تکنیکال قرار می گیرد. تمامی موارد جلسه به صورت پوشه هایی در گوگل درایو ثبت می شوند تا بتوانیم بهترین خروجی را با بهترین شیوه مدیریت سئو بدست آوردیم.

برای رسیدن به بهترین نتیجه یک مسیر مشاوره ای داشته باشین

مارکتینگ یا سئو

سئو یکی از چنل های بازاریابی دیجیتال است و بازاریابی همانند یک چتر است که یکی از مسیرهای رسیدن به مشتری دیجیتال مارکتینگ است. سئو نیز یک مسیر برای رسیدن به مشتری  از سمت دسترسی از گوگل است.

ارتباط سئو با مارکتینگ از نگاه یک مشاور سایت

مشاوره سئو و کوچینگ سئو

یک ساعت جلسه داشتن با یک مشاوره سئو حرفه ای وبسایت و جهت دهی به کارهای سئو برای هر کسب و کاری که قرار است از گوگل ورودی بگیرد، ارزشمند است.

ارتباط مشاوره سئو سایت و کوچینگ سایت
برای بررسی اولیه سایت شما و هماهنگی زمان جلسه مشاوره سئو , فرم را پر کنید تا مشاوران سئو یاسئومی با شما تماس بگیرند.

سر فصل های پکیج خدمات سئو سایت

همه مراحل سئو با بهترین مسیر اجرایی تست شده سئو برای سایت شما اجرا می شود.

تمامی موارد لیست زیر در پکیج کامل خدمات سئو یاسئومی است.

در هر مرحله ای از فکر کردن در مورد ایجاد یک کسب و کار آنلاین تا داشتن یک سایت با ترافیک بالای یک میلیون کلیک از گوگل در ماه شما می توانید از جلسات مشاوره حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت استفاده کنید.

 • تلفنی
 • آنلاین تصویری
 • حضوری

یک مقاله کامل در مورد انواع جلسات مشاوره  و همفکری سئو نوشته ایم. حتما آن را قبل از رزرو وقت مشاوره سئو مطالعه کنید.

جذب یک مشاور سئو کاربلد به تنهایی نمی تواند برای سایتی که در مرحله رشد است مفید باشد. کسب و کار باید با داشتن یک تیم به سمت همکاری با مشاور سئو برود.

مشاور سئو بایستی با داشتن تجربه های سئو حرفه ای سایت های مختلف در زمینه های گوناگون و همچنین درک از فروش، بازاریابی به تیم شما جهت دهد.

فرآیند سئو (SEO) سایت حتی وقتی به اسم برند فکر میکنید شروع می شود و می تواند در موفقیت یک بیزینس (سایت) نقش داشته باشد. شما با کمک تدوین استراتژی سئو و جلسات با مشاوران سئو یاسئومی در هزینه ها صرفه جویی میکنید.

مهم ترین وظیفه یک مشاور سئو ماهر (SEO Consultant) جهت دهی درست به:

 • زیرساخت فنی
 • توسعه محتوایی
 • ساختارهای بکلینک ها
 • توسعه کیوردها و ترافیک

است.

خدمات مشاوره حرفه ای سئو به صورت کامل در زمینه های لاین های موازی سئو نیز می تواند به توسعه سایت شما کمک کند. برای مثال شما از مشاور سئو در چیدمان بکلینک ها کمک میگرید و تیم یاسئومی نیز در ایجاد بکلینک ها به شما کمک میکند.

ارزش واقعی اینجا است که تیم سئو خارجی با مشاوران سئو یاسئومی کاملا هم ادبیات شده اند و به انجام کارها با هدف گرفتن خروجی فکر میکنند.

هزینه مشاوره در جهت توسعه زیرساخت های فنی سایت با توجه به مدت زمانی که لازم باشد زمان صرف شود، مشخص می شود.

توصیه می شود قبل از ایجاد کردن و یا خریدن کد و پوسته آماده با یک مشاور حرف های سئو ارتباط بگیرید.

برای جلسات حضوری مشاوره حرفه ای سئو ساختارهای کلی سایت آنالیز می شود و در صورت لزوم دسترسی های سرچ کنسول و آنالیتیکس هم برای مشاور ایجاد می شود.

برای رسیدن به مشتری و ایجاد درآمد از طریف فروش محصول یا سرویس، سئو می تواند یکی از راه های بازاریابی دیجیتال باشد.

سئو با توجه به اینکه مشتری به سمت دریافت سرویس یا محصول شما می آید می تواند برای کسب و کار ها جذاب باشد.

مشاور سئو با یک متخصص در بهینه سازی موتورهای جستجو همکاری می کند. وب سایت شما را تجزیه و تحلیل کند تا مطمئن شود حضور آنلاین شما با اهداف کسب و کار شما مطابقت دارد. کار ما کشف فرصت هایی برای بهبود و ارائه راه حل هایی است که به شرکت شما کمک می کند تا در معرض دید آنلاین و فروش بیشتری قرار گیرد.

برای سایت هایی که نیاز دارند قبل از شروع هر فرآیندی آنالیز و بررسی بشوند، ما یک جلسه مشاوره رایگان به همراه آنالیز سئو سایت در خدمت آنها خواهیم بود. با این مشاوه رایگان سئو و آنالیز اولیه رایگان کارفرما و تیم متخصص سئو یاسئومی درک بهتری از شرایط موجود خواهند داشت. با دانستن اطلاعات بیشتری در مورد سایت تصمیمات بهتر و دقیق تری با توجه به نیاز سئو سایت گرفته می شود.

Whatsapp Chat
مشاوره رایگان در واتساپ

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.