آنالیز رایگان سایت + دریافت لیست خطاها
سئو

انواع جلسات مشاوره

با توجه به روند رو به رشد سایت ها جلسات مشاوره سئو با مشاوران حرفه ای سئو درخواست بیشتری دارد و این ترند باعث شده است تا در یک ساختار محتوایی جلسات مشاوره سئو را تعریف کنیم.

با توجه به نیاز خودتان و چالشی که در سئو دارید می توانید هر کدام از حالت های جلسه مشاوره سئو را انتخاب کنید.

لیست انواع جلسات مشاوره سئو

  1. جلسه فوری تلفنی کوتاه
  2. جلسه فوری آنلاین یک ساعته
  3. جلسه با بررسی سوالات شما قبل از جلسه
  4. جلسه با آنالیز کامل سایت

1- جلسه مشاوره سئو فوری تلفنی کوتاه مدت

همیشه تماس هایی داریم که یک سوال سئو داریم و اگر میشه همین الان جواب بدین، جواب دادن به سوال همیشه به صورت فوری شدنی نیست و اگر قرار باشد همیشه بدون دریافت هزینه جواب سوالات را بدهیم پس یک نون بدون صف یا یک ویزیت دکتر 5 دقیقه ای را هم رایگان بگیریم.

2- جلسه مشاوره سئو فوری آنلاین یک ساعته

جلسات آنلاین که اسکرین شیر هم می شود خروجی بهتری نسبت به جلسه تلفنی دارد و معمولا زمان مناسب برای این جلسات یک ساعت است.

3- جلسه مشاوره سئو با بررسی کامل سوالات قبل از جلسه

قبل از زمان جلسه شما سوالات خودتان را به صورت کامل بررسی و مکتوب کرده اید و یک تایم برای شما ست می شود. قبل از جلسه مشاور سئو به صورت کامل سوالات را بررسی و سایت را در جهت سوالات شما آنالیز می کند و در یک جلسه 45 دقیقه ای موارد لازم را به شما منتقل می کند.

4- جلسه مشاوره سئو با آنالیز کامل سایت

بعد از سئو کردن و داشتن ترافیک خوب خیلی از سایت ها هنوز نیاز دارند با یک مشاور سئو با دیدی متفاوت سایت آنها را آنالیز کند. در این مدل درخواست مشاوره یک بررسی اجمالی روی سایت انجام می شود و یک برآورد هزینه ای به نسبت زمان لازم و تعداد جلسات لازم انجام می شود. پیش فاکتور ارسال شده و پیش پرداخت سئو دریافت می شود. مشاور سئو با دقت تمامی موارد را بررسی میکند و در طی چند جلسه همه را به تیم کارفرما منتقل می کند. یک آنالیز بعد از اجرا هم مجدد بسته به درخواست کارفرما می تواند انجام شود تا خاطر جمع شوید که همه چی به درستی اجرا شده است.

پلتفرم خدمات مشاوره سئو یاسئومی

مشاوره سئو خیلی از مهم ترین قسمت های اولیه هر سایتی است که در پلتفرم خدمات سئو یاسئومی به صورت جدی برای سایت هایی که ابتدای راه هستند و یا بعد از مدتی نتیجه دلخواه را نگرفته اند، حتما اجرا می شود.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

یادگیری بیشتر سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.