سئو

چطوری مقدمه و نتیجه گیری بهتری بنویسیم؟

شما هم با مدیر محتوا یا تیم سئو به خاطر داشتن یک مقدمه (متن زیر H1) و نتیجه گیری جذاب برای کاربر و در حین حال سئوبیس چالش دارید؟ متن های شما برگشت می خورد و زمان زیادی برای نهایی کردن یک محتوا میگذارید؟

در این مقاله قصد داریم با آموزش ساختار مناسب مقدمه و نتیجه گیری یک مسیر برای تولید محتوای این قسمت ها داشته باشیم که هم ادبیات بشیم و مسیر کاری را بهتر کنیم.

نوشتن مقدمه و نتیجه گیری جذاب برای کاربر یک مدل ذهنی ایجاد می کند که اولا در این مقاله مشکل من بررسی شده و راه حل هایی پیدا خواهم کرد و با داشتن این مدل مقدمه و نتیجه گیری در همه صفحات تاثیری مناسبی روی زمان ماندگاری کاربر خواهد داشت.

این محتوا مرحله دوم برای تولید محتوا در مسیر کاری سئو محتوایی است و حتما قبل از ادامه مطالعه این محتوا، مسیر تولید متن برای وب پیج را مطالعه کنید.

نوشتن مقدمه

در اولین تعامل با صفحه ما مقدمه محتوا یا متن زیر هدینگ اول به شدت برای نگهداشت کاربر اهمیت دارد. در اولین جمله شروع محتوا باید نشان دهید که مشکل را درک کرده اید. یک توضیح مختصر در مورد راه حل بدهید به طوری که کاربر را کنجکاو کند که متن را کامل مطالعه کند. با یک نمونه یا مثال واقعی اعتماد کاربر را به راه حل جلب کنید.

  1. درک کردن مشکل
  2. راه حل به صورت مختصر
  3. خروجی واقعی

عنوان محتوای توی صفحه (هدینگ اول) اگر سوالی باشد حتما کلمه کلیدی هدف را شامل شود و قطعا باید در محتوای زیر هدینگ اول که میتواند 3 پاراگراف باشد چند بار کیورد اصلی استفاده شود.

نوشتن نتیجه گیری

در نتیجه گیری نکات مختلفی وجود دارد که در آینده به آنها افزوده می شود برای همین با ساختار زیر نکات را لیست میکنیم

  • کوتاه باشد
  • خلاصه ای از نکته اصلی مقاله باشد
  • دعوت به کامنت گذاشتن سوال
  • دعوت به ادامه مطالعه محتواهای مرتبط

مشاوره سئو و خدمات سئو یاسئومی

برای گرفتن مشاوره سئو و همچنین استفاده از سرویس های سئو یاسئومی می تواند با ثبت نام کردن در پلتفرم سئو یاسئومی به تمامی سرویس های دیجیتال مارکتینگ دسترسی داشته باشد.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

ارتباط با یاسئومی

تهران – شهرک غرب

مشهد – فرامرز عباسی

0513-6042018

سئو سایت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.