سئو

نحوه استفاده از کیورد در محتوا

در خیلی از متن ها دیده می شود که کلمه کلیدی که تیم سئو به تیم محتوا داده است در شروع مقاله استفاده شده اند و این می تواند خوب باشد یا به شدت بد. به مثال توجه کنید.

(خرید ملک ترکیه، یکی از دغدغه های افرادی است که علاقه مند به زندگی در کشور ترکیه هستند.) کیورد داده به تیم محتوا خرید ملک ترکیه بوده است ولی آیا برای ربات ها مینویسیم یا کاربران؟ آیا شناخت کافی به جاهایی که باید از کلمه کلیدی استفاده شود داریم؟

اگر کلمه ای (کلمه ای که مفهوم روشن و شفافی ندارد) گفته می شود باشد توی متن این مدلی نباشد که مهم ترین جای جمله و اول مقاله باشد. در بین متن بعد از 200 کلمه 300 کلمه باشد. دقت کنید که منظور کلماتی هستند که سرچ می شوند ولی واقعا مفهومی نیستند مثلا جای خرید ملک ترکیه باید در نهاد جمله و شروع مقاله خرید ملک در ترکیه باشد.

اگر کلمه کلیدی لازم است استفاده شود به خوانایی دقت شود. درست است فضاهای ارزشمندی وجود دارد برای استفاده از کلمه کلیدی لیدر (مهم ترین نوشتار مفهوم کلیدی) ولی جایگاه استفاده از نوشتارهای مختلف مهم است.

در تولید محتوا باید نسبت به اول مقاله و همچنین آخر مقاله حساس باشید. در ابتدای جمله ها سعی کنید از کلمات کلیدی و مفاهیم مرتبط استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم مقاله چطوری مقدمه و نتیجه گیری بهتری بنویسیم؟ را مطالعه کنید. و همچنین اگر در شروع راه تولید محتوا هستید مسیر تولید متن برای وب پیج ها را از دست ندهید.

خدمات سئو یاسئومی

در مسیر توسعه پلتفرم خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ یاسئومی در تلاش هستیم با آموزش های سئویی کوتاه به پیشرفت تمامی کسانی که در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند، کمک کنیم.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

ارتباط با یاسئومی

تهران – شهرک غرب

مشهد – فرامرز عباسی

0513-6042018

سئو سایت

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.