سئو

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی (کیورد ریسرچ) برای گرفتن بهترین و مناسب ترین کابران برای سایت شما

کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمات کلیدی از اصلی‌ترین و ابتدایی ترین قدم‌های بهینه سازی سایت است. کیورد ریسرچ تاثیر بسیار زیادی در نحوه کار سئو، ایجاد صفحات و تولید محتوای سایت دارد و می‌تواند نوع کاربران و تعداد بازدید یا نرخ تبدیل را تحت تاثیر قرار دهد. تاثیر خدمات تحقیق کلمات کلیدی علاوه بر سئو، خود را در دیگر بخش‌های دیجیتال مارکتینگ نیز نشان می‌دهد. با یک کیورد ریسرچ خوب می‌توانید سریع‌تر از رقیبان به موفقیت و هدف‌های خود برسید. برای آشنایی با تحقیق کلمات کلیدی پیشرفته و نحوه انجام این فرایند از پروسه سئو، با یاسئومی همراه باشید.

کلمه کلیدی چیست؟

دسته بندی کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی که روی گوگل سرچ می شوند در حالت کلی به 4 دسته تقسیم می شوند.

 1. نویگیشنال – Navigational
 2. اینفورمیشنال – Informational
 3. کامرشیال – Commercial
 4. ترنزکشنال – Transactional

در ادامه هر کدام از 4 دسته اصلی را با مثال توصیف می کنیم.

بازاریابی کلمات کلیدی

انتخاب درست ترین و مناسبت ترین عبارات برای استراتژی سئو سایت می شود بهترین بازاریابی کلمات کلیدی برای کسب و کار شما.

دسته بندی و بازاریابی کلمات کلیدی

نمونه کلمات کلیدی

برای دریافت لیست کامل نمونه کلمات کلیدی مقاله و لندینگ می توانید فرم درخواست سرویس تحقیق کلمات کلیدی را پر کنید.

 1. آموزش تحقیق کیورد یاسئومی
 2. انواع مدل های دسته بندی کیوردها روی گوگل
 3. بهترین ابزارهای آنالیز عبارات کلیدی
 4. خدمات تحقیق کلمات کلیدی پیشرفته

1 مثال برای هر مدل کلمه کلیدی گفته شده است. تفاوت هر کدام از مدل کیورد در قیف فروش به وضوح مشخص است.

در صورت نیاز به مثال های آموزشی بیشتر پیج اینستاگرام یاسئومی را دنبال کنید.

نمونه کلمات کلیدی

کلمه کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی (Keyword) به کلماتی گفته می‌شود که کاربران آنها را جستجو می‌کنند. در اکثر مواقع کاربران برای دستیابی به منظور خود، از عبارات طولانی استفاده می‌کنند که در این حالت، اصلی‌ترین بخش جمله نشان‌گر کلمه یا عبارت کلیدی خواهد بود. کلمه کلیدی، موضوع و مفهوم صفحه یا سایت شما را مشخص می‌کند. از نظر گوگل، کلمه کلیدی توضیح دهنده موضوع صفحه در یک یا چند کلمه است. با یافتن این کلمات می‌توانید صفحات خود را برای آن بهینه کنید. زمانی که کاربر موضوعی مرتبط با یک کلمه کلیدی را جستجو کند، صفحاتی که برای آن کلمه کلیدی به بهترین حالت بهینه باشند در نتایج نشان داده می‌شوند. کیورد ریسرچ نیز برای پیدا کردن چنین کلماتی به کار گرفته می‌شود.

کیورد ریسرچ در سئو

تحقیق کلمات کلیدی یا کیورد ریسرچ چیست؟

کیورد ریسرچ به معنای تحقیق کلمات کلیدی است. در این فرایند به دنبال کلماتی می‌گردیم که به کسب و کار شما مرتبط بوده و از طرف کاربران نیز دنبال می‌شوند. یعنی در بحث تحقیق کلمات کلیدی، دو عامل ارتباط بین کسب و کار و توجه کاربر باید مد نظر قرار بگیرد. اگر هر یک از این موضوعات در کیورد ریسرچ کم‌رنگ شود، کیورد ریسرچ مناسبی انجام نشده و پروژه با شکست مواجه می‌شود.

کیورد چیست؟

منظور از کیورد همان کلمه کلیدی یا عبارتی است که کاربران روی گوگل سرچ می کنند.

نقش کلمات کلیدی در سئو

تحقیق کلمات کلیدی چه چیزی را مشخص می‌کند؟

خدمات کیورد ریسرچ مشخص می‌کند که چه کلمات و عباراتی توسط کاربر جسجو می‌شوند. کلمات و عبارات جستجو شده توسط کاربر، باید به کسب و کار شما مرتبط بوده و بتوانید بسته به این کلمات، خدماتی را ارائه دهید. بهتر است برای کلماتی که در حوزه فعالیت شما نیستند، کیورد ریسرچ انجام ندهید؛ چون این فرایند نیز نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت. در حالت کلی، تحقیق کلمات کلیدی مشخص خواهد کرد که روند تولید محتوا و تسک های سئو سایت شما به چه سمتی برود و بر روی چه چیزی تمرکز کنید.

کیورد ریسرچ چه چیزی را مشخص می‌کند؟

روش تحقیق کلمات کلیدی |

مراحل انجام کیورد ریسرچ

بخش اصلی آموزش کیورد ریسرچ، به یادگیری مراحل و انجام منظم و دقیق این مراحل است. اگر این مراحل را به خوبی انجام دهید، خدمات کیورد ریسرچ خوبی را انجام خواهید داد.

برین استورم و ایجاد سید لیست کلمات

از فضاهای مختلف و با طوفان فکری لیست مناسبی از کلمات کلیدی ایجاد کنید.

مراحل انجام کیورد ریسرچ

جمع آوری کلمات مادر

در ابتدا، باید موضوع کسب و کار را در نظر گرفته و از کارفرما کلمات مد نظر آنها را درخواست کنید. پس از این که موضوع سایت و کلمات مد نظر کارفرما را جمع آوری کردید، باید بهترین کلمات اصلی و مادر را انتخاب کنید. در قدم بعدی بهتر است تعدادی کلمه کلیدی دیگر نیز ایجاد کنید که با موضوع سایت و پیشنهاد کارفرما هم‌خوانی دارد.

جمع آوری کلمات مادر

ویکی پدیا و منبع کلمات کلیدی

به راحتی با سرچ کلمه های کوتاه در ویکیپدیا به اندازه کافی عنوان ها و موارد مرتبط به آن کلمه را خواهید دید. کسانی که ویکی نویس هستند با تحقیق و بررسی در تلاش هستند تا مقالات و محتواها در ویکی پدیا در مورد یک عنوان به صورت کامل و با منابع کافی باشند. فرصتی که در ویکی پیدا است برای یافتن عبارات ارزشمند برای سئو در هیچ جایی وجود ندارد.

ویکی پدیا و منبع کلمات کلیدی

عبارات مشابه و جستجو شده در گوگل

گوگل به شما در پایین صفحه سرپ عبارت نزدیک به یک کلمه سرچ شده را نشان می دهد. همچنین میتوانید در باکس جستجو گوگل تعداد بسیار زیادی عبارت نزدیک و مرتبط با پیدا کنید.

عبارات مشابه و جستجو شده در گوگل

به دست آوردن کلمات کلیدی اصلی

این مرحله مهم‌ترین بخش تحقیق کلمه کلیدی یا کیورد ریسرچ است. اگر این بخش از آموزش کیورد ریسرچ را به خوبی انجام دهید، کار راحت‌تری خواهید داشت. در این بخش با استفاده از کلمات کلیدی، باید کلمات و عبارات سرچ شده توسط کاربر را در موتور جستجو به دست آورید. علاوه بر ابزارها و سایت‌های مختلف، می‌توانید با استفاده از افراد دیگر نیز این کلمات را به دست آورید. استفاده از روش طوفان فکری نیز می‌تواند شما را در این بخش یاری کند.

به دست آوردن کلمات کلیدی اصلی

جمع آوری کلمات کلیدی رقبا

همیشه در نظر داشته باشید که رقبا، تمام کارهای مورد نیاز را برای رسیدن به رتبه یک انجام داده‌اند. کیورد ریسرچ نیز یکی از اصلی‌ترین کارها برای دست یافتن به رتبه یک است؛ پس می‌توانید کلمات کلیدی اصلی رقبا را بررسی کرده و لیستی بسیار خوب و کاربردی از کلمات را به دست آورید.

دسته بندی کلمات و تحلیل آنها

اگر سایت شما تنها به صورت فروشگاهی یا بلاگی کار می‌کند، دسته بندی کلمات بسیار راحت خواهد بود. در صورتی که سایت و پلتفرم شما از چند بخش تشکیل شده، باید بسته به نیاز کاربر و تکنیک‌های مختلف، کلمات کلیدی متفاوتی را برای هر بخش در نظر بگیرید.

جمع آوری کلمات کلیدی رقبا

ساخت صفحه و تولید محتوا برای کلمات

پس از این که دسته بندی کلمات را انجام دادید، به یکی از مراحل مهم خدمات کیورد ریسرچ می‌رسید. بخش مهمی از آموزش کیورد ریسرچ به تولید محتوای مرتبط و ساخت صفحه برای کلمات تحقیق شده اختصاص دارد. باید در تولید محتوا و ایجاد صفحات جدید، از کلمات تحلیل شده انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید. در قدم‌های بعدی نیز سعی کنید صفحه و محتوای مورد نظر را برای کلمه کلیدی انتخاب شده، بهینه سازی کرده و آن را بهبود ببخشید.

ساخت صفحه و تولید محتوا برای کلمات

ایجاد تقویم محتوایی

در نظر داشته باشید که برای تولید محتوا و انتشار آنها نیز برنامه ریزی باید کرد. خدمات کیورد ریسرچ بدون ایجاد تقویم محتوایی، ناقص به نظر می‌رسد و بهترین نتیجه را با یک تقویم محتوایی منظم خواهید گرفت.

بررسی رتبه‌های مطالب

خدمات کیورد ریسرچ پس از انتشار محتوا به اتمام نمی‌رسد. در حقیقت تحقیق کلمات کلیدی تا انتهای کار سایت با شما همراه خواهد بود. پس از این که مطالب را ساخته و منتشر کردید، باید رتبه، بازخورد و تاثیر مطالب و کلمات کلیدی را نیز مورد بررسی قرار دهید. ابزارهای مختلفی وجود دارند که می‌تواند لیستی از کلمات کلیدی شما را دریافت کرده و رتبه‌های سایت شما را در نتایج گوگل به دست آورند. اگر تعداد صفحات سایت شما زیاد است، استفاده از ابزارهای یافتن رتبه صفحات را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ایجاد تقویم محتوایی

تغییر، بهبود و ارتقای محتوا

برای این که در سئو و بهینه سازی روند صعودی داشته باشید، بهتر است تمامی مراحل خدمات کیورد ریسرچ را به طور مستمر انجام دهید. برای افزایش رتبه صفحات و حفظ جایگاه آنها می‌توانید مطالب خود را به طور مستمر بروز رسانی کرده و مطالب آنها را ارتقا دهید.

بهبود و ارتقای محتوا

عواملی که در کیورد ریسرچ نقش دارند

هنگامی که خدمات کیورد ریسرچ را انجام می‌دهید، با تعداد بسیار زیادی از کلمات مواجه خواهید شد. عباراتی که پیدا می‌کنید می‌توانند یک کلمه یا یک جمله طولانی باشند. در چنین حالتی باید برخی فاکتورها را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کرده و سایت خود را بهینه کنید.

ارتباط عبارات و کلمات

هنگام کیورد ریسرچ، امکان برخورد با کلمات مرتبط و نامرتبط وجود دارد. در برخی مواقع با عباراتی مواجه می‌شوید که از نظر نوشتاری مشابه حوزه کاری شما است اما ارتباطی با حوزه کاری شما ندارد؛ به همین خاطر باید ارتباط بین عبارات کلیدی و حوزه کاری سایت را بررسی کنید.

عواملی که در کیورد ریسرچ نقش دارند

حجم جستجو | Keyword Search Volume

حجم جستجو نشان می‌دهد که کلمه یا عبارت مورد نظر در طول ماه یا سال چند بار توسط کاربران جستجو می‌شود. از نظر منطقی هر چه حجم جستجوی یک کلمه بیشتر باشد، کلمه بهتری خواهد بود. این مورد به طور کامل درست نیست و در اکثر مواقع کلماتی که جستجوی زیادی دارند، برای شما بازخوردی نخواهند داشت. البته این مورد را باید بسته به هدف سایت خود بسنجید. اگر تنها به دنبال بازدید بیشتر هستید، به طور حتم مقدار جستجوی ماهانه کلمات را باید یکی از فاکتورهای اساسی کیورد ریسرچ قرار دهید. در نظر داشته باشید که هیچ یک از ابزارهای کیورد ریسرچ، امکان ارائه میزان حجم جستجو را به صورت دقیق ندارند. دقیق‌ترین عدد را می‌توانید در سرچ کنسول گوگل مشاهده کنید که این عامل نیز به قرار گرفتن سایت شما در صفحه 1 بستگی دارد.

بهبود و ارتقای محتوا

سختی کلمات کلیدی | Keyword Difficulty

دستیابی به رتبه‌های اول در نتایج گوگل با استفاده از تعدادی کلمات بسیار سخت است. سختی عبارات کلیدی با توجه به رقیبان و تعداد سرچ ماهانه قابل حدس است. در حالت کلی هر چه تعداد سرچ عبارتی زیادتر باشد، افراد بیشتری به دنبال رتبه گرفتن برای آن کلمه خواهند بود. این فرایند، کار را برای رتبه گرفتن در آن عبارات سخت‌تر می‌کند.

ترند شدن برخی عبارات | Keyword Trend

تعداد قابل توجهی از کلمات کلیدی وجود دارند که تنها در برخی بازه‌های زمانی سرچ زیاد پیدا می‌کنند. ممکن است یک اتفاقی باعث شود کلمه‌ای توسط کاربران به صورت مکرر سرچ شود؛ به طور مثال کلمه کرونا را در نظر بگیرید. این کلمه قبل از شیوع ویروس کرونا سرچ نشده بود. تنها پس از شیوع این ویروس بود که کلمه کرونا شروع به ترند شدن کرد. برخی عبارات و کلمات نیز وجود دارند که در طول سال، در بازه‌های مشخصی ترند می‌شوند؛ به طور مثال زمانی که به روز مادر نزدیک می‌شویم، سرچ کلمات مربوط به کادوی روز مادر افزایش پیدا می‌کند. با بررسی حوزه کاری خود می‌توانید ترندهای این حوزه را پیدا کرده و برای آنها کیورد ریسرچ را انجام دهید.

سختی کلمات کلیدی

مقدار نرخ تبدیل کلمات کلیدی

در اکثر مواقع یکی از مشکلات سایت‌ها، کاربران و گوگل هستند. امکان این که رتبه یک نتایج باشید و تعداد کاربران کمی دریافت کنید در برخی کلمات وجود دارد. دلیل این امر وجود آیتم‌ها و بخش‌های تهیه شده توسط گوگل است. وجود تبلیغات خود گوگل (گوگل ادز) و بخش Featured Snippet می‌تواند کاربران را از نتایج گوگل و سایت شما دور کند.

مقدار نرخ تبدیل کلمات کلیدی

راه‌های دیگر برای کیورد ریسرچ (تحقیق کلمات کلیدی)

برای شناسایی نیاز کاربران و مخاطبان مخصوص خود می‌توانید از ابزارهای مختلفی استفاده کنید. بسته به حوزه کاری خود می‌توانید شبکه اجتماعی محبوب کاربران هدف را شناسایی کرده و در آنجا حضور پیدا کنید. با بررسی کاربران متوجه می‌شوید که کاربران شما به دنبال چه محصول، خدمت یا سوالی هستند. استفاده از شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین راه‌ها برای کیورد ریسرچ است و می‌تواند شما را چند پله از رقبا جلو بیاندازد. علاوه بر شبکه‌های اجتماعی می‌توانید از فروم‌ها و گروه‌های اجتماعی در پیام رسان‌ها نیز استفاده کنید. از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی برای کیورد ریسرچ می‌توان یوتیوب، توییتر و اینستاگرام را مثال زد.

 • ردیت
 • یوتوب
 • ویکیپدیا
 • فروم ها
 • و …
راه‌های دیگر برای کیورد ریسرچ

بهترین ابزارها برای کیورد ریسرچ | ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی

اولین و بهترین ابزار برای کیورد ریسرچ، خود گوگل است. بهتر است در آموزش کیورد ریسرچ ذکر کنیم که در ابتدای تحقیق کلمات کلیدی، از ابزار خود گوگل استفاده کنید. استفاده از جستجوهای مرتبط و پیشنهادی گوگل می‌تواند فرآیند کیورد ریسرچ را سرعت ببخشد. اگر سایت شما تازه تاسیس نیست، می‌توانید از گوگل سرچ کنسول نیز برای کیورد ریسرچ استفاده کنید. ابزارهای خارجی دیگر نیز برای کیورد ریسرچ شامل KWfinder، SEMRush، Moz و غیره در دسترس کاربران قرار دارند.

بهترین ابزارها برای کیورد ریسرچ

ابزارهای کیورد ریسرچ – 15 Best Keyword Research Tools

 1. کیورد پلنر گوگل
 2. کا دبیلو فاندر
 3. کیورد تولز
 4. اچرفس
 5. ماز
 6. ساجست صفحه سرپ گوگل
 7. اوبر ساجست
 8. اسپای فو
 9. اَنسِر دِ پابلیک
 10. سرپ استت
 11. و …
ابزارهای کیورد ریسرچ

تحقیق کلمات کلیدی در گوگل

گوگل همیشه سعی در راحت‌تر کردن کار کاربران خود دارد و فرایند پیدا کردن نیازهای کاربر را سرعت می‌بخشد. به این دلیل می‌توان از گوگل به عنوان بهترین پلتفرم برای کیورد ریسرچ استفاده کرد. در ابتدای کیورد ریسرچ از طریق گوگل می‌توانید نتایج مرتبط گوگل را در نظر بگیرید. با کلیک بر روی هر لینک به صفحه دیگری می‌رسید که حاوی تعداد زیادی کلمه مرتبط دیگر است. راه دیگر کیورد ریسرچ از طریق گوگل، استفاده از سرچ کنسول است. از این مورد در صورتی می‌توانید استفاده کنید که سایت شما مدتی در زمینه مورد نظر فعالیت داشته باشد. راه رایگان دیگر برای کیورد ریسرچ، استفاده از سرویس کیورد پلنر گوگل است. این پلتفرم می‌تواند نتایج را به همراه حجم جستجوی آنها نشان دهد.

استفاده از گوگل برای کیورد ریسرچ

کیورد ریسرچ با یاسئومی

خدمات کیورد ریسرچ به دانش خوب و مهارت کافی در استفاده از ابزارهای مختلف نیاز دارد. تیم یاسئومی با استفاده از افراد حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند بهترین خدمات کیورد ریسرچ را ارائه دهد. در نظر داشته باشید که کیورد ریسرچ از اصلی‌ترین مراحل سئو بوده و در روند کاری و تولید محتوای شما تاثیر گذار است. برای این که بهینه سازی سایت یا کسب و کار شما بهترین روند را طی کند، باید اولین قدم‌های بهینه سازی که یکی از آنها کیورد ریسرچ است، را به بهترین شکل انجام دهید.

کیورد ریسرچ با یاسئومی

قیمت تحقیق کلمات کلیدی

ارائه خدمات حرفه ای تحقیق کلمات کلیدی با بهترین قیمت در شرکت تخصصی سئو یاسئومی

پلن 1 مرتبه
مناسب برای هر سایتی
990 هزار تومان
850 هزار تومان
آماده سازی سید لیست
درک پرسنای هدف
1 مفهوم کلی
تحقیق کلمات کلیدی
ارائه ستون بندی مفهومی
پیشنهاد ویژه
پلن 3 ماهه
مناسب توسعه سایت
2.7 میلیون تومان
2.4 میلیون تومان
تمامی موارد پلن 1 مرتبه
2 مرتبه آنالیز کیوردها
2 مفهوم کلی
مشاوره 1 ساعته
ارائه ساختار نوشتاری مختلف
آموزش تیم محتوا
ارائه مسیر تولید محتوا
پلن 6 ماهه
مناسب رشد
5 میلیون تومان
4.4 میلیون تومان
تمامی موارد پلن 3 ماهه
آپدیت مقالات قدیمی
استراتژی انتشار عنوان ها
پیشنهاد ساختار منو و فوتر
توسعه محتوایی صفحات قدیمی
آنالیز محتوای تولیدی
3 مرتبه آنالیز کلمات
2 ساعت مشاوره
برای بررسی درخواست کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمات کلیدی فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان توسعه محتوایی یاسئومی با شما تماس بگیرند.

سرویس های بهینه سازی سایت

انجام تمامی لیست خدمات بهینه سازی و سئو سایت به صورت حرفه ای. تمامی موارد لیست زیر در پکیج کامل خدمات سئو یاسئومی است.

آموزش تحقیق کلمات کلیدی

مقالات آموزشی تخصصی درباره تحقیق کلمات کلیدی

آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت را در تمامی محتوای این صفحه و مقالات پایین آموزش داده ایم. برای اینکه کلمات کلیدی خود را پیدا کنید میتوانید به شرکت خدمات سئو یاسئومی درخواست کیورد ریسرچ دهید.

چگونه بهترین کلمات کلیدی مقاله را پیدا کنیم؟

بعد از داشتن لیست کیوردهای مرتبط به سایتتان، شما عنوان هایی که برای یک مقاله مناسب هست را خواهید داشت. برای آموزش روش های تحقیق کلمه کیدی برای مقاله دوره آموزش کیورد ریسرچ را خریداری کنید.

 

کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمات کلیدی به تمامی فرآیند های سئو جهت می دهد. به تعداد و حجم محتوایی که لازم هست تولید شود، سئو داخلی صفحات و تا به تعداد و جنس بکلینک هایی که قرار است ایجاد شود.

با افزایش تعداد کلماتی که در صفحه اول هستید و شناخت درست کیورد های لانگ تیل با سطح رقابت کم می توانید به صورت پلکانی در افزایش تعداد کلیک های سرچ کنسول تغییر قابل توجه ای ایجاد کنید.

اولین و بهترین ابزارها برای کیورد ریسرچ، ابزارهای خود گوگل هستند. گوگل سرچ کنسول، پیشنهادات و کلمات مرتبط نتایج گوگل بهترین کلمات کلیدی را برای شما مشخص می‌کنند. در قدم بعدی نیز می‌توانید از ابزارهایی مانند KWfinder و SEMRush استفاده کنید.

بهترین ابزارها برای جستجو کلمات کلیدی

 1. کیورد پلنر گوگل ادز – Google Keyword Planner
 2. پیشنهادات گوگل

در آموزش کیورد ریسرچ گفتیم که تحقیق کلمات کلیدی یک فرایند ادامه دار بوده و نیاز است که این کار را به طور مداوم انجام دهید.

هدف از پیدا کردن کلمات کلیدی جدید توسعه بازار و گرفتن مشتری از سمت گوگل است.

هدف شناخت کلمات و مطالب پرمخاطب است. با استفاده از این کار می‌توانید کاربران هدف خود را نیز مشخص کرده و نیازهای آنها را شناسایی کنید.

کلمه یا عباراتی که طولانی هستند را کیوردهای لانگ تیل می نامند. ویژگی این کیوردها عبارت است از:

 • رقابت کمتر
 • حجم سرچ کمتر
 • نرخ تبدیل بالاتر

انتخاب کلمه کلیدی بستگی به نوع پروژه، مدت زمانی که قرار است خروجی تحویل دهید، صبر کارفرما، منابع موجود برای محتوا و بکلینک و … بستگی دارد.

در حالت کلی تعداد حجم سرچ، سختی کلمه و … نیز برای انتخاب کیورد در دوره های آموزش سئو برای انتخاب کیورد ها ذکر می شود.

کلمات کلیدی در طراحی سایت می تواند بسیار مهم باشد اگر هدف کسب جایگاه در موتورهای جستجو است.

برای اجرای 0 تا 100 سئو یک سایت کلمات کلیدی در سطوح و تعداد مختلفی می تواند در پروپوزال خدمات سئو پیشنهادی یاسئومی قرار بگیرد.

در ریز سرویس کلمات کلیدی، کیوردهای هر دسته از محصولات یا سرویس های شما به صورت کامل بررسی می شود و یک لیست نهایی به شما ارائه خواهد شد.

Whatsapp Chat
مشاوره رایگان در واتساپ

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.