آموزش سئو

آموزش سئو به صورت کاملا رایگان با محتوای متنی، ویدیویی و پادکست یاسئومی. 0 تا 100 یادگیری سئو در یک مسیر جدید آموزش بهینه سازی سایت

با استفاده از آموزش سئو می‌توان میزان موفقیت یک سایت را افزایش داد. سئو مهم‌ترین عامل برای کسب رضایت کاربر و در عین حال کسب رضایت موتورهای جستجو در نظر گرفته می‌شود. با کمک سئو می‌توان نظر جامعه هدف را جلب کرده و میزان رونق و پیشرفت سایت را به‌صورت چشمگیری بهبود بخشید. به عبارت دیگر، سئو باعث می‌شود که موتورهای جستجو گوگل، ارزش و اعتبار ویژه‌ای برای سایت قائل شوند. یاسئومی تمام تلاش خود را به کار می‌برد تا با آموزش سئو، کاربران خود را بیشتر با این موضوع آشنا کرده و اطلاعات جامعی را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

سئو به مجموعه کارهایی گفته می‌شود که به کمک آن می‌توان وب‌سایت را با کلمات کلیدی مورد نظر خود، به صفحه اول گوگل رساند. سئو به‌عنوان منبع درآمدی در آینده در نظر گرفته می‌شود و با آموزش سئو می‌توان به بهبود و پیشرفت سایت کمک کرده و درآمد حاصل از سایت را افزایش داد.

آموزش سئو

سئو و آموزش آن، یکی از مواردی است که مدیران سایت‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ باید آن را در نظر داشته باشند؛ زیرا از جمله مهم‌ترین عوامل پیشرفت در کار و توسعه آن محسوب می‌شود. با توجه به این که در ایران، موتور جست‌وجوگر گوگل بیشترین استفاده را در میان کاربران دارد، تمرکز بیشتری برای سئوی سایت در گوگل صورت می‌گیرد. از جمله خدمات مهمی که در یاسئومی در اختیار مدیران سایت‌ها و کسب و کارها قرار می‌گیرد، سئوی حرفه‌ای سایت است.

سئوی سایت، اهمیت بسیار بالایی دارد و انجام آن مزایای بسیاری برای سایت‌ها در پی خواهد داشت. در سایت یاسئومی، خدمات متنوعی در حوزه سئوی سایت وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. سئو بخش‌های مختلفی دارد که همه آن‌ها باید رعایت شوند تا سایت شما به خوبی شناخته شده و به اهداف خود برسید. برای بهره‌مندی از خدمات سئو و آموزش سئو کاربردی در یاسئومی، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

اهمیت آموزش سئو و بهینه سازی سایت

آموزش سئو و نقش و اهمیت آن در بهینه سازی سایت، از جمله عواملی هستند که مدیران سایت‌ها و شرکت‌های مختلف باید به طور ویژه به آن توجه کنند. در سطح اینترنت، موتورهای جست و جوی زیادی وجود دارند و کاربران می‌توانند برای جست و جوی موارد مختلف از آن‌ها استفاده کنند. در این بین موتور جست و جوی گوگل، بیش از 75 درصد از کل این بازار را در اختیار دارد؛ به این ترتیب، بهتر است که طبق استراتژی‌های گوگل پیش بروید تا بتوانید سئوی سایت خود را بهبود ببخشید. برای سئوی سایت، موتورهای جست و جوی دیگر مانند بینگ، یاهو و غیره نیز اهمیت دارند؛ اما با توجه به گستردگی استفاده از گوگل، استفاده از استراتژی‌های آن بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. در این زمینه آموزش سئو سایت کمک بزرگی برای شما خواهد بود تا بتوانید با این استراتژی‌ها آشنا شوید.

به این دلیل است که سئو و آموزش بهینه سازی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. با این کار، بهتر و راحت‌تر می‌توانید خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهید و همچنین طیف مشتری بیشتری نیز در اختیار خواهید داشت. از جمله مهم‌ترین خدماتی که ما در سایت یاسئومی در اختیار کاربران قرار می‌دهیم، مشاوره و راهنمایی و همچنین انجام سئوی سایت شما است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

بخش‌های مختلف سئو

برای این که سئوی سایت شما موفقیت‌آمیز باشد، باید از ابزارها و بخش‌های مختلف آن استفاده کنید. در آموزش سئو مبتدی، نحوه کار با این ابزار را می‌آموزید و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. آموزش سئو تکنیکال، On-page یا سئوی داخلی و Off-page یا سئوی خارجی از جمله مهم‌ترین بخش‌ها در سئوی سایت هستند. در کنار این موارد، استفاده از الگوریتم‌های گوگل و استفاده از ابزار سرچ کنسول (Search console) نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و آن‌ها را نیز باید در نظر بگیرید.

با یادگیری آموزش سئو رایگان، قادر خواهید بود تا از این ابزار استفاده کنید؛ برای مثال، با استفاده از الگوریتم‌های گوگل که همواره در حال به‌روزرسانی هستند، می‌توانید استراتژی بهتری را برای سایت خود در نظر بگیرید. آموزش استراتژی سئو یکی دیگر از آموزش های سئو یاسئومی است. گوگل در این زمینه، هفت الگوریتم دارد که به شما کمک می‌کند تا محتوای باکیفیتی برای سایت خود تولید کرده و رتبه خود را در جست و جوی نتایج گوگل بهبود ببخشید. از جمله این الگوریتم‌ها می‌توان به الگوریتم پاندا اشاره کرد که از سال 2011 برای جلوگیری از کپی برداری راه‌اندازی شده است. همچنین الگوریتم پنگوئن نیز برای استفاده از قدرت بک لینک ایجاد شد. الگوریتم دیگر گوگل، مرغ مگس خوار است. این الگوریتم، به بالا بردن کیفیت محتوای تولید شده کمک می‌کند؛ به این صورت که در متن‌ها باید به اندازه کافی از عبارات کلیدی استفاده کنید.

یکی دیگر از ابزار و بخش‌های مهم در سئو سایت، آموزش سئو داخلی است. سئو داخلی، مجموعه کارهایی است که شما در داخل سایت خود انجام می‌دهید تا مخاطب بیشتری جذب کنید. انتخاب عناوین مناسب، توضیحات متای جذاب، انتخاب یو آر ال و آدرس صفحات متناسب با سایت، سرتیترها و هدینگ‌های زیبا، انتخاب تصاویر و غیره از جمله مواردی هستند که به سئو داخلی کمک می‌کنند. از همین رو ارائه خدمات سئو داخلی در یاسئومی اهمیت زیادی دارند.

آموزش سئو خارجی سایت یا Off-page SEO نیز برای بالا بردن رتبه بندی سایت شما ارزش و اهمیت زیادی دارد که باید در نظر گرفته شود. یکی از روش‌هایی که گوگل برای ارزش گذاری سایت شما در نظر می‌گیرد، استفاده از خزنده‌های هوشمند است تا دریابد سایت‌های دیگر در مورد سایت شما چه مطالبی قرار می‌دهند. با توجه به این مورد، گوگل سایت شما را رتبه بندی خواهد کرد. در سئو خارجی، لینک دهی و کامنت گذاری اهمیت زیادی دارند و این کار باید به درستی انجام شود؛ زیرا گوگل برای جلوگیری از تبلیغات رایگان در سایت‌ها، جریمه در نظر خواهد گرفت. با خدمات سئو سایت یاسئومی، می‌توانید بهترین سئو خارجی را در اختیار داشته باشید.

با توجه به این که برخی از سایت‌ها با استفاده از وردپرس ساخته می‌شوند، اهمیت آموزش سئو وردپرس در مورد این سایت‌ها نیز زیاد می‌شود. در مورد سایت‌های وردپرسی نی، باید از موارد مختلفی استفاده کنید تا سئوی سایت شما بهتر شود.

آموزش‌های زیادی در زمینه سئو وجود دارد که باید بهترین آموزش‌ها را انتخاب کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داد. در این بخش برای آموزش سئو، به تعدادی از نکات مهم اشاره خواهد شد.

 • نباید روی چیزهایی که مهم نیستند، تمرکز کرد. به جای نوشتن محتواهای طولانی می‌توان بر روی کلمات کلیدی مهم و جدیدتری متمرکز شد.
 • باید محتوایی ساخته شود که دیگران در گوگل به دنبال آن می‌گردند. بهترین کار این است که برای کلمه کلیدی مورد نظر خود، محتوای مناسبی نوشته و آن را به صفحه محصول مورد نظر در سایت لینک کرد.
 • نباید فقط به دنبال عنوان‌های سئو‌شده بود؛ بلکه باید عنوان‌های جذاب و قانع‌کننده ساخته شود.
 • نکته مهم دیگری که در زمینه آموزش سئو وجود دارد، این است که باید محتواهای کم ورودی به‌روزرسانی شوند.
 • مهم‌ترین کاری که لینک‌های داخلی در آموزش سئو انجام می‌دهند، انتقال رتبه به کل سایت است؛ به عبارت دیگر، باید صفحات مهم سایت با لینک‌های داخلی تقویت شوند.
 • به هنگام آموزش سئو باید به این نکته دقت کرد که لازم است سیگنال‌های page experience را بهبود بخشید.
 • در پایان مقالات، بهتر است که بخش سوالات متداول نیز وجود داشته باشد.

فراموش نکنید که هر چه سایت از عملکرد بهتری برخوردار بوده و جذابیت داشته باشد، مخاطبان بیشتری را جذب خواهد کرد و گوگل هم به دنبال جلب رضایت کاربران است!

ارائه خدمات سئو با یاسئومی

خدمات سئو سایت و آموزش آن از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند، تا جایی که اگر مدیران سایت‌ها با این آموزش‌ها آشنا نباشند، سایت و خدمات آن‌ها در صفحه اول جست و جوی گوگل جایی نخواهد داشت. سئوی سایت بخش‌های مختلفی دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم. آموزش سئو به زبان ساده، کمک زیادی به مدیران سایت‌ها و صاحبان کسب و کار می‌کند تا کار خود را گسترش دهند.

برای برخورداری از بهترین خدمات در حوزه سئو سایت، می‌توانید از خدمات ما در یاسئومی استفاده کنید. از جمله خدماتی که در این حوزه ارائه می‌شود، مشاوره سئو و کلیه خدمات مرتبط با آن است. با این کار می‌توانید ارزش و اعتبار سایت خود را به صورت تضمینی بالا ببرید.

سوالات متداول

 1. چرا به سئو سایت نیاز داریم؟

سئوی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. بدون این کار، سایت شما به هیچ وجه شناخته نمی‌شود و بازدیدی نخواهید داشت. شما ممکن است زحمات زیادی را برای طراحی سایت و محتوای آن کشیده باشید؛ اما بدون سئوی درست و حرفه‌ای کسی از سایت شما دیدن نمی‌کند.

 1. تخصص و اعتبار سایت یاسئومی در بالا بردن سئوی سایت چقدر است؟

با توجه به این که یاسئومی تجربه زیادی در حوزه سئوی سایت‌های مختلف دارد، می‌توانید با مراجعه به قسمت نمونه کارها، بخشی از آن‌ها را مشاهده کنید. پس از آن، حتما به تخصص یاسئومی اعتماد خواهید کرد

 1. راه‌های ارتباطی با مشاوران یاسئومی و دریافت مشاوره برای سئوی سایت چگونه است؟

برای دریافت مشاوره از مشاوران سایت، می‌توانید از قسمت مشاوره سئو اقدام کنید. پس از ثبت درخواست و بررسی آنالیز سایت شما و رقبا، یک جلسه مشاوره رایگان دریافت می‌کنید. پس از آن، می‌توانید خدمات متنوعی را دریافت کنید.

بیشتر کمتر

کیورد ریسرچ

کیورد ریسرچ​

الگوریتم مرغ مگس خوار (Google Hummingbird)

نوشتارهای مختلف کلمات کلیدی

توسعه ساختار هدینگ

توسعه محتوایی سایت

نحوه استفاده از کیورد در محتوا

ویدئوهای آموزش سئو یاسئومی

در این قسمت انواع ویدئو های مربوط به مفاهیم سئو و سئو سایت های وردپرسی به زبان ساده توضیح داده شده. تمامی فیلم های آموزش سئو در این قسمت به صورت رایگان ارائه میشود.

داون شدن گوگل برای اولین بار در تاریخ

آپدیت محتوایی

بکاپ از هاست

سوالات متداول آموزش سئو

هدف از آموزش سئو یادگیری درک بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است.در این سایت به صورت رایگان سئو را به شما آموزش میدهیم.

برای آموزش سئو بهتر است به کلاس های آموزش یا کلاس های آنلاین بروید در غیر این صورت منابع زیادی برای یادگیری خود آموز وجود دارد.

با توجه به رشد کسب و کارهای آنلاین این حوزه کاری در آیند به یکی از پر درآمد ترین شغل ها تبدیل میشود.

قطعا بله. یادگیری سئو به افزایش ترافیک و فروش محصولات خیلی کمک میکند.

بهترین منابع برای آموزش سئو سایت

 • یاسئومی
 • ahrefs
 • search engine journal
 • moz