سئو

خدمات سئو تضمینی

برای این که بهینه سازی یا سئو را به بهترین شکل انجام دهید، بایستی تمامی زمینه‌های خدمات سئو را جدی گرفته و آنها را اجرایی کنید.

تیم یاسئومی اینجاست تا شما را  به بالاترین نتایج گوگل برساند. 

خدمات تخصصی بهینه سازی و سئو سایت از 3 بخش اصلی تشکیل شده است:

سئو یکی از اصلی‌ترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ بوده و خود شامل موارد مختلفی است.  به طور کلی، کارهای بهبود و بهینه کردن که در صفحه یا صفحات سایت انجام می شود 3 مدل دارند.

سئو شامل سه بخش زیر است:

 1. سئو داخلی 
 2. سئو خارجی 
 3. سئو تکنیکال

انجام خدمات سئو داخلی ( on page )

 سئو از کلمه SEO گرفته شده و این کلمه مخفف شده عبارت Search Engine Optimization به معنی خدمات بهینه سازی سایت است. این کلمه به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در سال‌های اخیر، گوگل با هدف قرار دادن نیازهای کاربر، سعی کرده تا تمامی الگوریتم‌های خود را به نحوی کنترل کند که کاربر در کمترین زمان به بهترین نتیجه دست پیدا کند. پس امروزه عبارت سئو را می‌توان به عنوان بهینه سازی برای کاربر نیز در نظر گرفت. در فرایند سئو، هر چه سایت شما مناسب کاربر باشد، گوگل اهمیت زیادی به آن خواهد داد و نتایج بهتری کسب خواهید کرد.

سئو داخلی یا  SEO On Page شامل تمامی مواردی است که بر روی خود سایت شما انجام می‌گیرد. در این نوع سئو، ساختار داخلی سایت شما آنالیز شده و به بهترین شکل طراحی می‌شود. تمامی بخش‌هایی که برای سایت شما را برای کاربر مناسب‌تر می‌کند، در بخش سئو داخلی قرار می‌گیرد. یکی از اصلی‌ترین بخش‌های آموزش سئو که باید بیشتر به آن توجه کنید، سئو داخلی است.

چه کارهایی که در سئو داخلی انجام می‌شود؟ از اصلی‌ترین مراحل سئو، استراتژی سئو و تحقیق کلمات کلیدی است. با استفاده از این کار می‌توانید ساختار سایت و محتوا را از قبل تعیین کرده و بخش‌های مختلف سایت را برای کاربر آماده کنید.

انجام خدمات سئو خارجی ( off page )

 سئو خارجی که اگر متخصص نباشید منجر به پنالتی شدن سایت می شود !!!!

سئو خارجی یا SEO Off Page از هزینه‌برترین بخش‌های خدمات سئو است. تمامی کارهایی که بیرون از سایت شما برای بیشتر دیده شدن و رنک گرفتن انجام می‌شود، سئو خارجی نام دارد.تقریبا دلیلی که از سئو خارجی استفاده می‌شود، ارائه سیگنال معتبر و مفید بودن سایت به گوگل است.

چه کارهایی که در سئو خارجی انجام می‌شود؟ ساخت بک لینک و استفاده از روش‌های تبلیغاتی مختلف، نیاز به یک استراتژی منسجم و استاندارد از پیش تعیین شده دارد. 

 

انجام خدمات سئو فنی یا تکنیکال (Technical SEO)

گوگل با استفاده از ربات‌هایی به نام خزش‌گر، سایت شما را خزش کرده و در صورت صلاحدید، آن را در نتایج خود نشان می‌دهد.  برای این که گوگل به بهترین شکل سایت و محتوای شما را خزش کند، باید به موارد فنی سایت خود دقت کنید. ایجاد ساختاری ساده و بهینه شده برای موتور جستجوی گوگل، در بخش سئو تکنیکال قرار می‌گیرد که ما آن را به بهترین نحو انجام می دهیم. 

چه کارهایی که در سئو تکنیکال انجام می‌شود؟یکی از راه‌های بهینه سازی تکنیکال، کاهش حجم فایل‌های سایت و قالب سایت است. برای این منظور نیز باید کدهای بخش‌های مختلف سایت خود را بهینه سازی کنید. این فرایند شامل بهینه سازی فایل‌های جاوا اسکریپت، CSS و خود ساختار HTML است.  همچنین برای بهینه سازی سایت، باید ایراداتی که در کنسول گوگل ارائه می‌شود را رفع کرده و درخواست‌های ارسالی به سمت سرور را کاهش دهید.

 

 

خدمات افزایش سرعت سایت تضمینی

خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی برای بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس (بهبود رتبه GTmetrix و بالا بردن رتبه PageSpeed Google)

اولین نکته بعد از داشتن رتبه خوب ، سرعت خوب است . هر چه سایت شما سریعتر لود شود و کاربر زودتر به مطلب مورد نظر خود برسد ،ارزش بیشتری دارد .

تیم افزایش سرعت یاسئومی نمونه کار های زیاد زیر 2 ثانیه و حتی 1 ثانیه دارد . 

خدمات کامل سئو سایت

سئو سایت شامل چندیدن و چند روش های مختلف است. در ابتدای سئو باید هدف گذاری پروژه خود را بدانید. ایجاد هدف درست با مشاوره سئو صحیح انجام می شود.

خدمات ما شامل تعیین استراتژی سئو، کلمات کلیدی، روش های کسب رتبه، افزایش فروش، ساختار محتوایی و … می باشد.

سئو

سوالات متداول سئو

خدمات سئو مراحل زیر را شامل می شود :

 1. بررسی اولیه سایت
 2. تحقیق و بررسی موضوع سایت و رقبا
 3. کیورد ریسرچ
 4. طراحی یا بازطراحی سایت
 5. تولید محتوا
 6. سئو داخلی
 7. سئو فنی
 8. بکلینک
 9. چرخه آنالیز و بهینه سازی

لیست خدمات سئو در قسمت های مختلف سایت و خارج سایت قابلیت ارائه شدن دارد. سئو ۴ لاین اصلی دارد:

 1. سئو تکنیکال یا فنی
 2. سئو محتوا و استراتژی محتوایی
 3. سئو داخلی صفحات سایت
 4. بکلینک یا سئو خارجی

نمونه کار سئو سایت در انتخاب شرکت سئو می تواند خیلی مهم باشد یا اینکه با توجه به نیاز و منابع شما تاثیر نمونه کارهای قوی کیوردهای رتبه یک گوگل کمتر اهمیت پیدا کند. داشتن نمونه کارهای قوی بالا روی سرپ وقتی با هر ای پی سرچ شود، به اعتماد کافرما، کیفیت و ارزش سرویس سایت و بهینه سازی که دریافت می کنید قوت می بخشد.

قیمت سئو چند است؟ سئو این کیوردها چقدر حساب میکنید؟ و سوالات زیادی که از شرکت های SEO در مورد خدمات SEO پرسیده می شود. ولی تعیین هزینه و قیمت سرویس بهینه سازی به این شکل نیست.

روش تعیین قیمت سرویس سئو

هزینه سئو سایت براساس کیفیت کار، تعداد کلمه کلیدی، خروجی مدنظر کارفرما از نظر رتبه و … مشخص می شود.

تمامی موارد هزینه کرد ها در پروژه های سئو سایت را باید با ساختارهای سئو داخلی، سئو فنی، سئو خارجی، محتوا و طراحی های صفحات جدید سایت سنجید.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.