سئو

خدمات سئو خارجی

یاسئومی

خدمات سئو خارجی

در بحث بهینه سازی موتور های جستجو (گوگل) اجرای تکنیک هایی مانند لینک سازی بسیار مهم هستند که نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارند. انجام خدمات سئو خارجی به صورت کاملا اصولی و مطابق با الگوریتم های گوگل مانند لینک سازی، رپورتاژ آگهی و … توسط ما به صورت حرفه ای انجام می شود. 

چرا نیاز به خدمات خارجی سئو احساس می شود؟

در برخی از کسب و کارها که رقابت شدیدی در صفحه اول وجود دارد نیاز به سئو خارجی به شدت احساس می شود. چرا که رقیبان از تمام امکانات و ابزار های موجود برای گرفتن نتایج برتر استفاده می کنند. 

در این صورت اگر شما از امکانات خدمات سئو خارجی استفاده نکنید ممکن است به ناتیج برتر دست پیدا کنید، اما ماندگاری کمی در آن رتبه ها خواهید داشت.

خدمات سئو خارجی یاسئومی شامل چه مواردیست؟

رپورتاژ آگهی در خدمات سئو خارجی

تولید مقالات با ارزش محتوایی بالا و انتشار آن در وب سایت های با رنکینگ بالا، از نظر گوگل می تواند نقش مهمی در رتبه بندی سایت شما در مقایسه با رقیبان داشته باشد.

از طرفی هر وبسایت درجه بالایی مناسب با رپورتاژ آگهی نیست. پیدا کردن وبسایت های مناسب کسب و کار شما و درج مقالات معتبر نیاز به تخصص ویژه دارد که انجام آن را می توانید به تیم یاسئومی بسپارید.

خدمات رپورتاژ
خدمات تبلیغات

تبلغیات به خودی خود تاثیر چندانی بر سئو ندارد! 

اگر تبلیغات به صورت اصولی و حساب شده باشد، در کنار سئو می تواند نتایج قابل قبولی را به همراه داشته باشد.

تبلیغات ppc (پرداخت پول به ازای هر کلیک)، یا تبلیغات گوگل ادز در این دسته بندی ها قرار می گیرند که می توانند به عنوان چاشنی سئو استفاده شود. درصورت استفاده از خدمات سئو خارجی یاسئومی می توانید از این خدمت هم بهره مند شوید.

نقش شبکه های اجتماعی در خدمات سئو خارجی

خدمات شبکه های اجتماعی

سیگنال هایی که از سمت شبکه های اجتماعی برای گوگل فرستاده می شود بسیار با ارزش هستند. 

فعالیت در شبکه های اجتماعی نیاز به تخصص چندانی ندارد و اغلب ،همه مردم می توانند از آن استفاده کنند. اما برخی از کسب و کار ها که به صورت فرا منطقه ای فعالیت می کنند (مثلا کل ایران یا حتی خارج از ایران) باید بر اساس ساختار و قواعد مناسب با کسب و کارشان فعالیت داشته باشند. اگر این امر انجام نشود برند سازی آن کمپانی در خطر قرار می گیرد. 

تیم تخصصی دیجیتال مارکتینگ یاسئومی از عهده انجام اینکار به خوبی برآمده و در کنار تیم سئو می تواند اهداف سازمان شما را پیش ببرد.

سئو آفلاین چه تاثیری دارد؟

خدمات سئو آفلاین

در اصل سئو آفلاین یک اصطلاح است!

تبلیغات سنتی مانند پخش تراکت، تبلیغات در تلویزیون و رادیو، بنر و بیلبوردهای شهری و … نیز می توانند روی سئو سایت شما به صورت غیر مستقیم  تاثیر بگذارند. اما انجام این موارد به تنهایی می تواند خسته کننده و هزینه بر باشد. سپردن انجام اینکار به یک تیم متخصص شما را چندین قدم جلو می اندازد.

تیم ما با ایده پردازی و ارتباط با همکاران مان در این زمینه می تواند باعث شود  تا موثر ترین بازخورد را از تبلیغات محیطی بگیرید.

لینک سازی خارجی = پنالتی شدن سایت !!!

بسیاری از وبسایت ها با لینک سازی خارجی پنالتی شدند. چرا که تخصص لازم را در انجام اینکار نداشتند. انجام لینک سازی خارجی مطابق با الگوریتم های گوگل روش های خاص خود را دارد و اگر اصولی انجام نوشند موجب خسارت های زیان باری خواهد شد. 

از لینک سازی خارجی میتوان به عنوان مهم ترین بخش از خدمات سئو خارجی نام برد که تیم یاسئومی آن را به بهترین نحو برای شما انجام می دهد. 

خدمات لینک سازی خارجی

خدمات سئو خارجی با بهترین تیم متخصص سئو

روش های پشتیبانی سئو

تیم یاسئومی با گرد هم آوری متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و حتی بخش خدمات سئو خارجی را با بالاترین کیفیت و بهینه ترین حالت (هزینه) انجام می دهد. جهت سفارش خدمات سئو خارجی می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. 

سئو فنی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.