سئو

خدمات سئو داخلی

یاسئومی

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو داخلی چیست؟

به کلیه اقداماتی که در داخل سایت انجام می‌شود تا وبسایت در موتورهای جستجو به نتایج بهتری دست پیدا کند، سئو داخلی گفته می‌شود. سئو تکنیکال و سئوی محتوایی دو بازوی اصلی خدمات سئو داخلی هستند. در صورتی که این دو بخش به خوبی اجرایی شوند، وبسایت هدف، بهتر دیده شده و در نتیجه ورودی به سایت افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. با اجرای اصولی تکنیک‌های مختلف سئو داخلی، وبسایت برای ورود کاربران و استفاده آن‌ها از خدمات مختلف آماده می‌شود.

اجرای این تکنیک ها نیاز به دانش فنی به روز شده دارد که تیم یاسئومی آن را به بهترین نحو انجام می دهد. 

خدمات سئو داخلی یاسئومی شامل چه مواردیست؟

خدمات سئو ابتدایی سایت

منظور از خدمات سئو ابتدایی سایت در قسمت سئو داخلی: ساختار لینک ها، طوفان کلمه کلیدی، ساختار و طراحی ساختارمند عکس های سایت، ایجاد آلت های تصاویر و … می باشد.

سئو ابتدایی سایت

 لینک سازی داخلی از سری خدمات سئو داخلی سایت یکی از مهمترین بخش های سئو می باشد، اگر لینک سازی اصولی انجام نشود باعث هدر رفت هزینه ها، و خسارت های ناشی مانند از دادن زمان شما و عقب ماندن از رقبا می شود. 

پس خدمات لینک سازی داخلی را حتما با رعایت مستندات خود گوگل انجام دهید و اگر اینکار را به صورت حرفه ای بلد نیستید یا زمان انجام آن را ندارید می توانید انجام آن را به ما بسپارید.

لینک سازی داخلی سئو

خدمات تولید محتوا

محتوا پادشاه است!
با توجه به آپدیت های مداوم گوگل و سخت گیری بیشتر برای محتوا ، حتما نیاز دارید تا محتوای تازه یا یونیک تهیه کنید .همین موارد این بخش را از مهترین بخش های  خدمات سئو داخلی کرده.

این محتوا حتما باید تخصصی باشد و در هیچ کجای اینترنت وجود نداشته باشد.

تهیه این محتوا به صورت تخصصی امری دشوار است و معمولا شرکت ها انجام آن را برون سپاری می کنند. 

انواع خدمات تولید محتوا با رعایت اصول نگارشی و مطابق با نیاز کاربر را تیم یاسئومی به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

خدمات تولید محتوا در سئو داخلی

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

اوین قدم سئو!

به تعبیر بسیاری از سئو کاران اولین اقدامی که برای خدمات سئو داخلی باید انجام شود تحقیق کلمه کلیدی است. 

انجام تحقیق کلمه کلیدی خود اصول خاصی دارد که باز هم اگر مانند لینک سازی به درستی انجام نشود، هزینه های سنگینی روی دست کارفرما خواهد گذاشت. 

خدمات تحقیق کلمه کلیدی را، ما طبق اصول گوگل انجام می دهیم، پس نگران انجام این کار نباشید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

طراحی رابط کاربری یا ui

هر آنچه در صفحه نمایش میبینید … 
 هر چیزی که در صفحه موبایل یا کامپیوتر خود میبینید مربوط به رابط کاربری که بخشی از خدمات داخلی سئوست می باشد. 

اگر رنگ ها، فونتها، جایگذاری متن ها، تصاویر و … در مکان درست نمایش داده نشوند، کاربر رابطه ی خوبی با سایت ما ایجاد نمی کند و بلعکس، اگر کاربر رابطه ی خوبی ایجاد کند، سیگنال های آن به دست گوگل می رسد و گوگل هم ما را در نتایج خوب خود نشان خواهد داد. پس توجه به ui  را دست کم نگیرید. 

خدمات رابط کاربری

خدمات تجربه کاربری یا ux

دقت کرده اید که برخی از سایت ها مثلا سرعت خوبی ندارند؟ یا صفحه نمایش دهنده مناسب با سیز آن نیست؟ یا مثلا هنگام خرید کردن چندین و چند مرحله باید انجام شود؟ به طور کلی هر کدام از این موارد می تواند بر تجربه کاربری با صفحه نمایش تاثیر گذار باشد.
یکی از مهمترین بخش های هر وبسایت بخش تجربه کاربری آن است کهخ نیاز به تخصص ویژه دارد. 
خوشبختانه تیم یاسئومی می تواند خدمات تجربه کاربری را به بهترین نحو ممکن و با در نظر گرفتن مخاطبان شما انجام دهد. 

خدمات تجربه کاربری

خدمات سئو داخلی با بهترین تیم متخصص سئو

تیم یاسئومی با گرد هم آوری متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و حتی بخش خدمات سئو داخلی را با بالاترین کیفیت و بهینه ترین حالت (هزینه) انجام می دهد. جهت سفارش خدمات سئو داخلی می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. 

تیم یاسئومی

سئو داخلی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.