سئو

خدمات سئو فنی و تکنیکال

یاسئومی

خدمات سئو فنی و تکنیکال

خدمات سئو فنی یا تکنیکال، تمام موارد پشت صحنه‌ سایت که مسیر رشد یکتا یا ارگانیک را در موتورهای جستجو (گوگل) تقویت کند را شامل می شود.

مهمترین بخش های خدمات سئو فنی

 مهم‌ترین مولفه‌های خدمات سئو تکنیکال شامل معماری صحیح سایت، خطاهای کاوریج، رفع ارورهای متادیتاها، اسکیما،  بهینه‌سازی وبسایت برای موبایل (mobile friendly) و سرعت مناسب صفحات می‌شود. بهبود سئو فنی برخلاف سایر انواع سئو ممکن است جذابیت عملیاتی نداشته باشد، اما برای موفقیت پروسه کلی سئو بسیار مهم است. 

خدمات سئو تکنیکال یاسئومی شامل چه مواردیست؟

خدمات سئو فنی با بهینه سازی داده های گوگل

بهینه سازی ساختار مند بر اساس داده های گوگل

اولین گام بعد از طراحی سایت  ساختارمند (با زیرساخت سئو)، معرفی آن به موتور جستجوی گوگل است. هنگامی که سایت خود را به گوگل معرفی می کنید اطلاعاتی از شما درخواست می شود مبنی بر مدل کسب و کارتان. اگر این قسمت را به درستی انجام ندهید ممکن است در آینده مشکلاتی برایتان به وجود آید. 

داداه های ساختار یافته گوگل کمک می کند تا جزئیات کسب و کار خود را به درستی وارد کنید. 

بهینه سازی فایل robots و htaccess

بهینه سازی فایل روبوتس

دو فایل مهمی که در هاستینگ شما جهت بهبود عملکرد سئو وجود دارد همین فایل های robots و htaccess هستند. 

در فایل روبوتس  ما به موتور های جستجو گر میگوییم که به کدام بخش های وب سایتمان دسترسی داشته باشد و سراغ بخش های بی اهمیت نرود. پیکربندی این بخش را می توانید از طریق خدمات سئو فنی درخواست دهید.

فایل htaccess بیشتر برای امنیت به کار برده می شود. اما در شخصی سازی و تغییر مسیر خطاهای سایت  کاربرد بسیار خوبی دارد که تیم یاسئومی آن را به بهترین حالت پیکربندی می کند. 

بررسی لینک های مرده در خدمات سئو فنی

لینک های مرده

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از مدتی تعدادی از لینک های سایتتان دچار مشکل شوند و خطاهایی را در سرچ کنسول خود مشاهده کنید. بعد از کمی بررسی متوجه می شوید که برخی از صفحات سایتتان خطای 404 دریافت کرده اند. خطای 404 ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد اما مسئله ی  مهم این است که چگونه آن ها را رفع کنیم.

یاسئومی با ارائه خدمات سئو فنی و تکنیکال  سایت تمام موارد گفته شده را بهینه سازی می کند. 

بهینه سازی ساختار سایت در بخش خدمات سئو فنی

ساختار بهینه سایت به گوگل کمک می کند تا بتواند در سایت شما بهتر خزش کند. عواملی مانند نقشه سایت، ساختار لینک ها، سرعت وب سایت و … به صورت مستقیم و غیر مستقیم می تواند روی سئو سایت شما تاثیر بگذارد.

بهینه سازی ساختار سایت

تاثیر نقشه سایت در سئو فنی

سئو فنی و نقشه سایت

از مهمترین بخش های سئو داخی و سئو فنی معرفی نقشه سایت به گوگل است.

اگر نقشه سایت به درستی در سرچ کنسول ست نشود باعث عدم خوانش صحیح توسط کرول های گوگل (خزنده های گوگل) می شود. نتیجه این موضوع می تواند در زمان ایندکس شدن صفحات سایت، یا صفحات جدیدی که به سایت اضافه می شود نمایان شود. 

خدمات سئو فنی یاسئومی این موضوع را به خوبی پوشش داده و انجام آن را به عهده می گیرد. 

خدمات سئو تکنیکال با افزایش سرعت سایت

افزایش سعت سایت و تاثیر آن در سئو فنی

حتی اگر لینک یک گوگل هم باشید اما سرعت وب سایت خوبی نداشته باشید باعث می شود رتبه 1 از شما گرفته شود و به رقیبانتان واگذار شود. 

برای اطلاع از سرعت سایت خود می توانید از ابزار هایی مانند جی تی متریکس یا پیج اسپید گوگل استفاده کنید. بعنوان مثال سرعت سایت یاسئومی در ابزار جی تی متریکس زیر 1.5 ثانیه است.

یاسئومی به صورت کلی پلنی مجزا برای افزایش سرعت بهینه دارد. اما اگر به صورت کلی سفارش خدمات سئو فنی و تکنیکال را بدهید از این پلن هم برخوردار هستید. 

واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن سایت

به احتمال زیاد به وبسایت های دولتی سر و کارتان افتاده است. هنگامی که با موبایل وارد این سایت ها می شود، حالت دسکتاپ را برای شما نمایش می دهند. 

این گونه نمایش به شدن روی سئو سایت تاثیر منفی دارد، به همین دلیل واکنشگرایی سایت از خدمات مهم سئو فنی و تکنیکال می باشد که تیم بهینه سازی یاسئومی آن را به خوبی انجام می دهد. 

افزایش امینت سایت

اغلب کارفرماها و فروشگاها به امنیت سایت خود اهمیتی نمیدهند. 

اگر سایت شما امنیت خوبی نداشته باشد و رقیبان شما اراده کنند می توانند تمام زحماتی که کشیده اید را در عرض چند ساعت نابود کنند. حتی اگر رقیبان شما اینکار را نکنند ، ممکن است رباتهای خرابکار دست به انجام چنین کاری بزنند . این موضوع بر روند سئو اثر دارد.

تیم امنیت یاسئومی با پیکربندی صحیح وب سایت شما، دسترسی انواع رباتها و سئو کاران کلاه سیاه را می بنند. 

خدمات سئو فنی یاسئومی امنیت سایت را نیز شامل می شود.

محتوای تکراری و نقش آن در سئو فنی

لینک سازی مبحث بسیار مهم هر حوزه از خدمات سئو است. 

در سئو داخلی و سئو خارجی لینک سازی وجود دارد و خب این لینک سازی نیاز به یک ساختار بهینه و مناسب دارد که در بخش خدمات تکنیکال سئو انجام می شود.

ایجاد نقشه راه لینک سازی برای هر وب سایت یکی از مهمترین استراتژی های آن وبسایت است که یاسئومی انجام آن را به عهده گرفته است.

ساختار لینک ها

خدمات سئو فنی و تکنیکال با بهترین تیم متخصص سئو

تیم یاسئومی با گرد هم آوری متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ و حتی بخش خدمات سئو تکنیکال را با بالاترین کیفیت و بهینه ترین حالت (هزینه) انجام می دهد. جهت سفارش خدمات سئو فنی می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید  یا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. 

سئو فنی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.