سئو

ویژوال اسکریمینگ فراگ

اسکریمینگ فراگ

در شیت تکینکال یک تسک داریم به اسم SF-Visual که برای هر سایت باید بررسی ، اصلاح و نهایی شود. در این محتوا قرار است به صورت کامل همه موارد لازم برای نهایی کردن این تسک را که از مهم ترین کارهای سئو فنی است را آموزش دهیم.

هدف نهایی انجام تسک ویژوال اسکریمینگ فراگ

سبز شدن همه لینک ها در هر 4 حالت نمودار

چطوری همه لینک ها را سبز کنیم؟

هر لینکی که قرمز هست مشکل است شما باید ابتدا پیدا کنید که این لینک در کدام صفحه هست که مشکل دارد و بعد از آن در برگه مربوطه در شیت تکنیکال (مثلا برگه 404) لینک صفحه ای که در آن یک یا چند لینک مشکل دارد را در هر سلول بنویسید تا اصلاح شوند.

این تسک چندین مرتبه بررسی و پیگری دارد تا تمامی لینک های یک دامنه در این نمودار سبز باشد. البته بیشتر ارورها مربوط به ریدارکت ها است. (به گفته خانم جفعری مسئول سئو فنی یاسئومی)

آموزش اسکریمینگ فراگ

مقاله کاملی در مورد اینکه اسکریمینگ فراگ چیست و به چه دردی میخورد را تولید خواهیم کرد. در این قسمت میخواییم در مورد کانسپ این تسک و این تصویر سازی ها صحبت کنیم تا درک بهتری بدست آوریم.

2 تا مدل نمایشی دارد

  1. crawl visualizations
  2.  directory tree visualizations

هر کدام از اینها 2 فرمت دارد

  • force-directed diagram
  • tree graph

کرال تری گراف و فورس دایرکت کرال دیاگرام

این 2 تا نشون میدن چطوری کرالر ها سایت ما را کرال می کنند از طریق کوتاه ترین مسیر برای رسیدن به یک صفحه. فقط یه لینک رو نشون میدن و همه لینک های داخلی رو نشون نمیدن چون خیلی شلوغ میشه. از اولین لینکی که بهشون بدین فقط یک مسیر و کوتاه ترین مسیر را نشان می دهند. اگر یک صفحه چند تا مسیر کوتاه داشته باشه اولین لینکی که توی سورس کد پیدا بشه کرال میکنند و در نظر میگیرند (دقیقا مثال بررسی ربات گوگل که اولین لینک را در نظر میگیرد).

پلتفرم خدمات سئو

در پلتفرم خدمات سئو یاسئومی به راحتی روزانه گزارش کارهای انجام شده توسط تیم فنی را مطالعه کنید و در صورت نیاز با درخواست افزایش حجم کار میتواند روند رشد سایت خود را بالا ببرید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

یادگیری بیشتر سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.