سئو

کار با شیت آن پیج

کار با شیت آن پیج

برای بهینه سازی مقالات قدیمی و به روز رسانی آنها یک شیت به نام آن پیج در نظر گرفته ایم. شیت On-Page برای مدیریت بهتر لینک ها و دیدن خروجی کلی کارهای به روز رسانی ایجاد شده است.

در ستون اول لینک هایی که قرار است آپدیت شود، لیست شده است. بعد از آن هر ستون مربوط به یک جنس تسک یا یک فضای مهم در صفحه است. برای آشنایی کامل با مهم ترین فضاهای صفحه برای سئو داخلی، یک مقاله کامل تولید شده است و پیشنهاد میکنیم حتما آن را به صورت کامل مطالعه کنید.

در ادامه به صورت لیست وار ستون ها را آورده ایم و نکات مهم برای آموزش شیت سئو داخلی را کم کم در همین مقاله به روز رسانی میکنیم.

بهینه سازی مقالات قدیمی و به روز رسانی آنها
  • عنوان و دیس
  • لینک داخلی
  • محتوا مقدمه و نتیجه گیری
  • خوانایی
  • ساختار هدینگ
  • عکس

دقت کنید هر تسک می تواند توسط یک نفر یا همه تسک ها برای یک مقاله توسط یک نفر انجام شود. همه افراد تیم باید سئو داخلی یک صفحه را به صورت کامل یاد داشته باشند و بتوانند تمامی تسک های سئو داخلی را به بهترین شکل انجام دهند.

هر کسی که تسک مربوط را برای هر لینک انجام داد، در سلول روبروی لینک تاریخ انجام را وارد می کند. بعد از پر شدن تمامی تاریخ ها توسط افراد تیم سئو، آنالایز تمامی تسک ها را بررسی کرده و با سبز شدن سلول کار تسک-لینک نهایی است.

مهم ترین نکته برای هر مقاله

مهم ترین نکته برای هر مقاله زمان آپدیت شدن تاریخ مقاله است.

زمان آپدیت مقاله یا لینک کی است؟ هر کسی که در تسک های یک لینک، آخرین نفر برای پر کردن تاریخ تسک خود است، باید تاریخ را هم به روز رسانی کند. به عنوان مثال در سلول های روبروی یک لینک (هر لینک یک ردیف دارد) همه ستون های تسک تاریخ خورده است به جز ستون لینک داخلی، سئوکاری که تسک آخر یعنی همین لینک داخلی را در این مقاله یا صفحه قرار است انجام دهد، بعد از انجام دادن تسک لینک های داخلی باید تاریخ مقاله را هم به روز کند.

خدمات سئو یاسئومی

خدمات سئو یاسئومی

با ساختار کاری یاسئومی همه مواردی که برای توسعه یک مسیر کاری در جهت بهتر شدن فرآیند های سئو داریم، روز به روز آپدیت می شود. تلاش ما این است که با خریدن زمان و بهبود فرآیند ها، در کار بهینه سازی سایت روش های مدیریت کارهای سایت را نیز بهینه سازی کنیم.

برای آشنایی با هر کدام از خدمات سئو سایت یاسئومی می تواند به صفحه اصلی بروید. در صورت داشتن سوال در مورد هر کدام از ریز سرویس ها با شماره های شرکت تماس بگیرید یا در واتساپ برای ما پیام بگذارید.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

یادگیری بیشتر سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.