آنالیز رایگان سایت + دریافت لیست خطاها
سئو

نحوه کار با ستون جی تی متریکس در شیت تکنیکال

برگه مدیریت تسک های سئو فنی یک ستون داریم به اسم جی تی متریکس (Gtmetrix) و نحوه اجرای تسک های مربوط به هر سایت (هر ردیف) را توضیح می دهیم.

برای هر سایت 2 مدل رفتاری با ابزار جی تی متریکس وجود دارد.

  1. جنس صفحه مختلف چک شود.
  2. تک تک صفحات چک شود.

در حالت اول شما صفحه سینگل مقالات را بررسی میکنید و نکات بهبود سرعت را در جنس صفحه سینگل مقاله یا بلاگ پست مرتفع می کنید. اصلاحیات فنی برای همه صفحات اعمال می شود.

در حالت دوم شما همه صفحات سایت را بررسی میکیند و علاوه بر رفع مشکلات در حالت اول، تک تک عکس ها و نکاتی که ممکن است برای هر صفحه وجود داشته باشد نیز بهبود می یابند.

برای هر کدام از ارورها و راه حل های آن ها آموزش کاربردی تولید خواهیم کرد. این محتوا نیز مانند هر محتوای دیگری توسعه پیدا خواهد کرد.

جی تی متریکی چست؟

ابزار بررسی سرعت صفحات سایت هست که آموزش های مختلفی درباره آن در وب انگلیسی و فارسی پیدا می کنید. در آینده آموزش های جامع در مورد این ابزار و نقاط قوت و ضعف آن را تولید خواهیم کرد.

افزایش سرعت سایت وردپرسی همیشه برای همه عزیزان سوال بوده است و نکات بسیار زیادی درباره سرعت سایت وجود دارد. در سی ام اس های اختصاصی که تیم های فنی قوی تری وجود دارد مشکلات درباره سرعت سایت برای تیم های بازاریابی و سئو کمتر است.

خدمات سئو با یاسئومی

برای هر کدام از سرویس های سئو یاسئومی می توانید مشاوره قبل از ثبت سفارش آنلاین را استفاده کنید. پلتفرم خدمات سئو یاسئومی در جهت بهبود فرایند های سئو و کاهش هزینه توسعه یافته است.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

یادگیری بیشتر سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.