سئو
استراتژی سئو

استراتژی سئو

داشتن استراتژی سئو مناسب، کمک بزرگی به رشد کسب و کار شما می کند. 

این کمک در موارد زیادی باعث کاهش هزینه ها در کوتاه مدت یا بلند مدت خواهد شد.

استراتژی سئو تمام آن چیزی است که برای موفقیت در سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز داریم. بدون طراحی یک استراتژی سئو نمی‌توان به اهداف سئو و فروش عالی برای کسب و کار دست پیدا کرد.

استراتژی های سئو (SEO Strategy) به یک برنامه منسجم گفته می‌شود که تمامی اعمال و کارهای مورد نیاز سئو و بهینه سازی سایت را از قبل مشخص می‌کند. 

آینده از آن شماست

هدف گذاری با استراتژی سئو

گام اول در استراتژی سئو هدف گذاری صحیح و اصولی است. 

ما در تیم یاسئومی ابتدا هدف شما را از سئو سایت بررسی می کنیم و مطابق با آن تدوین استراتژی سئو را با رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ آغاز می کنیم. 

هدف گذاری با استراتژی سئو
KPI

ایجاد KPI مناسب و دوره ای

kpi یا شاخص کلیدی عملکرد اغلب در اهداف کلان سازمان و کارکنان سنجیده می شود. اما یاسئومی با بهره گیری از این شاخص در سئو توانسته اهداف کارفرمایان را از سئو به بهترین نحو پیاده سازی کند. 

آنالیز فصلی سایت

آنالیز فصلی سایت

با استفاده از تدوین استراتژی سئو توسط تیم ما، هر سه ماه تحلیل های زیر جهت بهبود عملکرد سیستم، از دید بازاریابی دیجتال  پیشنهاد داده می شود:

  • عملکرد کسب و کار شما
  • بررسی رقبا
  • نیاز جدید بازار
  • و …
مخاطب شناسی

مخاطب شناسی

اگر میخواهد هزینه های کسب و کار را تا حد زیادی کاهش دهید، حتما نیاز به تحلیل مخاطب خود خواهید داشت.

با شناخت یشتر مخاطبان می توانید بازار هدف را شناسایی کنید و مخاطب را از دل آن بیرون بکشید. 

قدم اول استراتژی سئو

بعد از هدف گذاری کسب و کار به گام اول سئو می رسیم. 

طوفان فکری کلمه کلیدی و تحقیق دقیق کلمه کلیدی در قدم اول و چینش استراتژی دقیق محتوا، ساختار هزینه ها و … به ترتیب در قدم های بعدی خواهد بود.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی

طوفان فکری که در تحقیق کلمه کلیدی انجام می شود تقریبا به 1000 کلمه کلیدی مهم  می رسد! 

بعد از این مرحله، با ابزار های مختلف سئو ارزش هر کدام از این کلمه ها بررسی می شود و در بین آنها 100 کلمه انتخاب می شود. کلمات برتر این بین در نهایت با نظرات کارفرما سئو خواهد شد.

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا

تولید محتوا نیاز به استراتژی خاصی دارد که با بررسی مخطبان شما انجام خواهد شد. 

مخاطب هر کسب و کاری لحن متفاوت، ادبیات متفاوت و املای متفاوتی را می پسندد. در جلسات تدوین استراتژی سئو این موارد به خوبی مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 

بررسی هزینه های سئو

ساختار هزینه ها

در ابتدای این صفحه گفتیم که میزان هزینه های شما مطابق با اهدافی که دارید مورد بررسی قرار میگیرد. 

این هزینه ها شامل تولید محتوا، لینک سازی، برندینگ، تبلیغات و … خواهد بود. 

تیم یاسئومی بهینه ترین حالت هزینه ها را به شما ارائه می کند.

چرا به یک استراتژی سئو دقیق نیاز داریم؟

 در امر سئو نیز این قانون وجود دارد. هدف اصلی در سئو، افزایش درآمد و فروش است، به نحوی که هزینه زیادی خرج نشود. هدف نهایی استراتژی سئو، رسیدن به این هدف است. از طرف دیگر، سئو بخش‌های مختلفی دارد به همین دلیل، برای سئو سایت در اکثر مواقع یک چک لیست ارائه می‌شود. این چک لیست هر سال ممکن است دچار تغییر شود، اما چیزی که می‌تواند چالش‌های سخت را آسان کند، استراتژی سئو است. استراتژی سئو مشخص می‌کند که چه کارها و اعمالی بهتر است قبل از دیگر کارهای یک چک لیست انجام شود.

بررسی وضعیت فعلی کسب و کار

شاید قبل از این که استراتژی سئو جدیدی برای کسب و کار خود انتخاب کنید، از قبل نیز اقداماتی را انجام داده باشید، یا شاید نه هیچ کاری برای پیشرفت سئو سایت خود نکرده‌اید. قبل از این که استراتژی سئو را برنامه ریزی کنید، باید این مورد را بررسی کنید. اگر از قبل روی سایت شما بهینه سازی موفق یا ناموفق انجام شده باشد، باید تمامی بخش‌های سایت آنالیز شود و کارهای انجام شده تا به الان مشخص گردد. باید بررسی کنید که سایت از نظر سئو در چه مراحلی قرار دارد. آیا سایت در گوگل رتبه گرفته، وضعیت سایت در گوگل به چه صورت است؟ سایت و مطالب سایت شما در چه رتبه‌هایی قرار دارد؟ پس از بررسی این موارد می‌توانید استراتژی سئو جدید را برگزینید.

ایجاد هماهنگی با دیگر حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ

یک استراتژی موفق، تنها بر روی سئو متمرکز نیست و به بخش‌های دیگر دیجیتال مارکتینگ نیز توجه دارد. به همین خاطر باید بتوانید استراتژی سئو خود را منعطف بسازید تا با دیگر بخش‌های دیجیتال مارکتینگ مانند کمپین‌های تبلیغاتی، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ در ارتباط باشد.

مطالب را با توجه به قصد کاربر انتخاب کنید

سئو برای کاربر است نه گوگل؛ چون خود گوگل نیز برای کاربر کار می‌کند و تنها هدف آن کسب رضایت کاربر است. حال اگر شما باید به دنبال دغدغه‌ها و نیازهای کاربران خود باشید. اهداف و علایق کاربر خود را بررسی کنید. باید بدانید که کاربر از کلماتی که جستجو می‌کند، چه می‌خواهید و چه هدفی دارد. حال شاید برخی از این اهداف برای کسب و کار شما مناسب نباشد. شاید اهدافی ک صرفا برای کسب اطلاعات است، برای کسب و کار شما مفید نباشد و به درد شما نخورد. پس بهتر است کلماتی را هدف بگیرید که قصد کاربر دقیقا هم‌سو با هدف شما باشد.

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی سئو به طور کلی به3 بخش زیر تقسیم بندی می شوند :

  1. سئو داخلی 
  2. سئو تکنیکال فنی 
  3. سئو خارجی

تدوین استراتژی برای هر کدام از این مواردرا در ادامه توضیح می دهیم .

سئو داخلی و ان پیج

استراتژی سئو داخلی

لینک سازی داخلی، تولید محتوا، کلمات کلیدی، دسته بندی های صحیح، ساختار هدینگ های مناسب، عنوان و متادیسکریپشن، قالب تصاویر و … همگی جزئی از سئو داخلی هستند.

تدوین استراتژی سئو داخلی چیزی نیست که بتوان برای همه یک استراتژی مشخص کرد. سئو داخلی را باید بسته به نوع کیورد ریسرچ، کاربران و فضای کسب و کاری انجام داد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های استراتژی سئو، استراتژی محتوا است. نمی‌توان محتواهای تولید شده را بدون برنامه‌ریزی و به صورت یکجا وارد سایت کرد. برای انتشار و تولید محتوا باید استراتژی سئو محتوا داشته باشید تا هزینه‌های صرف شده کاهش یابد.

خدمات سئو اف پیج

استراتژی سئو خارجی

لینک سازی خارجی، رپورتاژ آگهی رایگان و پولی و … اگر به هدرستی انجام نشوند ممکن است در آینده باعث مشکلاتی شود.

لینک بیلدینگ و ساخت بک لینک تمام آن چیزی است که به سایت شما قدرت می‌بخشد. گوگل به موضوع لینک سازی حساسیت زیادی دارد و در صورتی که نتوانید لینک بیلدینگ را به خوبی انجام دهید، سایت شما پنالتی خواهد شد. استراتژی لینک بیلدینگ می‌تواند زمان و نحوه ساخت لینک و انتشار رپورتاژها را برنامه‌ریزی کند؛ پس بهتر است قبل از هر کاری استراتژی لینک بیلدینگ خوبی داشته باشید.

تکنیکال سئو

استراتژی سئو فنی

یکی از بخش‌های مهم سئو، بخش تکنیکال سایت است. تغییر در بخش‌های فنی سایت یا بهبود آن، کار یک روز نیست.

خدمات استراتژی سئو، به این بخش نیز تعمیم داده می‌شوند. برای این که بهترین عملکرد را در موتور جستجوی گوگل داشته باشید، باید سایت شما سرعت بالایی داشته و از نظر فنی، کم نقص عمل کند. 

مشکلات تکنیکالی می‌تواند رتبه شما را تا حد زیادی کاهش دهد و گوگل بر روی این موضوع تمرکز زیادی دارد؛ مخصوصا حال که اکثر کاربران از طریق موبایل وارد سایت می‌شوند.

استراتژی سئو با تحلیل ماتریس SWOT

از این ماتریس می توان در همه جا استفاده کرد ! با کمک ماتریس SWOT نقاط ضعف خود را به قوت تبدیل می کنیم و از نقاط قوت به بهترین شکل ممکن استفاده می کنیم. این ماتریس ما را به اهدافمان نزدیک تر می کند.

آموزش استراتژی سئو تنها به برنامه ریزی‌های جدید مربوط نیست، گاها بهتر است به فکر نقاط قوت خود نیز باشد. به جای این که در نتایج و کلمات جدید رتبه بگیرید، بهتر است به فکر کلمات و نتایجی باشید که در حال حاضر در آن رتبه دارید. این کلمات را مشخص کرده و بیشتر بر روی آنها کار کنید تا به طور کامل این نتایج را تصاحب کنید. با این کار، نرخ تبدیل شما افزایش می‌یابد. نرخ تبدیل به افزایش درآمد و سود شما نیز کمک خواهد کرد.

کمک استراتژی سئو به برندینگ

برندینگ و سئو دو عضو جدایی ناپذیر دیجیتال مارکتینگ هستند. با تقویت هر کدام از این دو کمکی به دیگری کرده ایم. به این معنی که با تقویت برندیگ، سئوی موفق خواهیم داشت و بلعکس!

سنجش بازار کسب و کار شما پشنهادات مخصوص به شما

سنجش بازار کسب و کار شما پشنهادات مخصوص به شما

گاهی اوقات رقبا فعالیت های کلیدی جدید انجام می دهند که اگر ما توجهی نداشته باشیم موجب ضرر و زیان خواهیم شد.  یا در برخی مواقع بازار به سمتی می رود که کارفرما نسبت به آن بی توجه است. تدوین استراتژی سئو با یک تیم خوب می تواند سود بیشتری را برای شما به ارمغان آورد.

موفقیت در کسب و کار و تدوین استراتژی صحیح سئو با تیم یاسئومی

تیم یاسئومی با سابقه درخشان در بحث تدوین استراژی صحیح سئو کارخانجات ، اداره ها ، سازمان های خصوصی ، وبسایت های گردشگری ، سایت های پزشکی و …تواسنهتا نیاز بازار و مختاطب را سنجیده و به بهترین نحو عمل کند . 

کسب و کار های زیادی به ما اعتماد کردند . شما هم می توانید یکی از کسب و کار های موفق در زمینه کاری خود باشید . 

جهت تعیین وقت جلسه استراتژ ی سئو فرم زیر را پر کنید .

موفقیت در کسب و کار و تدوین استراتژی صحیح سئو با تیم یاسئومی

تیم یاسئومی با سابقه درخشان در بحث تدوین استراژی صحیح سئو کارخانجات، اداره ها، سازمان های خصوصی، وبسایت های گردشگری، سایت های پزشکی و … توانسته تا نیاز بازار و مخاطب را سنجیده و به بهترین نحو عمل کند. 

کسب و کار های زیادی به ما اعتماد کردند. شما هم می توانید یکی از کسب و کار های موفق در زمینه کاری خود باشید. 

جهت تعیین وقت جلسه استراتژ ی سئو فرم زیر را پر کنید.

قیمت و هزینه تدوین استراتژی سئو

قیمت های متفاوتی با توجه به کسب و کار شما می تواند وجود داشته باشد. اغلب برای استراتژی ها سه ماه، شش ماهه و یکساله پلن های مختلفی وجود دارد که می توانید برای اطلاع دقیق از آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت و هزینه تدوین استراتژی سئو

استراتژی سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.