آنالیز رایگان سایت + دریافت لیست خطاها
سئو

اهمیت چیدمان اسلاگ ها در استراتژی سئو

چیدمان لینک ها در سئو بسیار مهم است. چیدمان مفهومی و منطقی لینک ها در سایت های مختلف استراتژی های مختلفی دارد. در ادامه یک لیست از حالت های مختلف سایت ها ارائه می دهیم و این لیست حتما در آینده آپدیت خواهد شد.

  • سایت تک مفهوم
  • سایت با 2 مفهوم
  • سایت با تعداد بالا مفهوم ولی در یک دسته مشخص
  • سایت جامع با همه دسته بندی ها

برای هر کدام از حالت های بالا مثال های خوبی وجود دارد. سایت تک مفهوم یعنی فقط روی یک مفهوم صفحه دارد و همه مثالات و صفحاتی که قرار است ایجاد شود در همین مفهوم هست مثلا یک سایت که مفهومش فقط بواسیر است.

سایت با 2 مفهوم سایتی است که 2 لاین اساسی در کسب و کارش دارد ولی در آینده لاین های جدید اضافه خواهد کرد. مثلا الان بلیط هواپیما و قطار دارد ولی در آینده حتما هتل و سرویس های دیگر را نیز اصافه خواهد کرد. مثال دیگر می تواند سایت ملک باشد که دسته نوساز و فروش دارد یعنی 2 جنس ملک متفاوت را می فروشد.

سایت با تعداد مفهوم بالا مثل سایت دیجیتال مارکتنگ که میتواند در مورد سئو، سوشال، ایمیل و … دسته های مفهومی مختلفی داشته باشد.

سایت با همه دسته بندی ها مثل سایت های فروشگاهی بزرگ، سایت های مجله بزرگ و … که در مورد هر موضوعی محتوا دارند.

ساختار فولدر بندی لینک ها مهم است؟

بله. ساختار مفهومی چیدمان فولدر ها می تواند برای کاهش هزینه های بکلینک و افزایش قدرت هر کدام از فولدر ها و انتقال لینک جویس از دامنه به فولدر ها و برعکس مفید باشد. چیدمان لینک ها یکی از مهم ترین قسمت های تدوین استراتژی سئو است که در کنار چیدمان برید کرام، لینک های داخلی، استراتژی کیورد لندینگ و چیدمان های انکر لندینگ داخلی و خارجی می تواند قدرت بسیاری را به سایت شما منقل کند.

در آینده نزدیک مثال های کاربری زیادی را به صورت ویدیو برای شما تولید خواهیم کرد.

جواد یاسمی
جواد یاسمی
مدیر توسعه پلتفرم خدمات سئو یاسئومی

یادگیری بیشتر سئو

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.