شرکت سئو یاسئومی

یاسمی + سئو = یاسئومی 

یک تیم جوان با تمرکز بر سئو بعد از سال ها کار و مطالعه سئو در چارچوب یک تیم و شرکت درآمده تا بتواند سرویس فول پکیچ  سئو سایت خود را به شما ارائه دهد. در این مسیر عزیزان زیادی به ما کمک کرده اند مخصوصا مهندس شهپری عزیز که همیشه همراه ما بوده اند.

تیم تخصصی سئو یاسئومی

شرکت سئو یاسئومی با بیش از 8 سال سابقه درخشان با افراد زیادی به عنوان هم تیمی در بخش سئو همکاری داشته است. طی این سال ها با پستی بلندی های بسیار در همکاری با متخصصان سئو توانسته ایم به معنی واقعی، افرادی که توانایی کار تیمی در کنار تخصص سئو را داشته اند گرد هم جمع آوری کنیم. 

نقشه راه سئو

نقشه راه

شرکت سئو یاسئومی با توجه به معیار های مختلفی نقشه راه سئو مناسب سایت شما را طراحی میکند. از عوامل مهمی که شرکت سئو ما در طراحی نقشه راه برای سایت ها در نظر میگیرد بودجه کارفرما، مدت زمان گذشت از تاسیس سایت، کیورد تارگتینگ مناسب برای صفحات، استراتژی مناسب سایت و … میباشد. نهایتا با اقداماتی که متخصصان سئو در شرکت ما برنامه ریزی میکنند، بهترین نتیجه برای سئو سایت شما فراهم میشود.

دلیل انتخاب شرکت سئو سایت یاسئومی

چه انتظاری از یک شرکت سئو دارید ؟

ما در تلاشیم تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آوریم .از این رو هر انتظار منطقی که کارفرما داشته باشد توسط شرکت سئوی یاسئومی برآورده می شود.

Yaseomi Seo Company Services

خدمات سئو یاسئومی به صورت تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت می باشد ، در ابتدا مشاوره سئو انجام خواهد شد و سپس استراتژی سئو برای کسب و کار شما تدوین می شود.

اعضای شرکت سئو سایت یاسئومی